Záhradné sedenie

slamienka
24. jún 2024

Ahojte, chceli by sme na terasu nejaké záhradné sedenie. Poraďte, z akej stránky objednať? Niečo ako 2 kreslá, stôl a 2 lavíčky, aby sa dali rôzne skombinovať.
Ďakujem

deti95060810
24. jún 2024

my máme Jysk... počkali sme si na zľavu - točia dookola.

kvietok2012
24. jún 2024

My máme 1 paletové sedenie-robil muž, jedno z nejakeho zahradkarstva v LV a jedno z jysku.

guudy
24. jún 2024

XxxLutz, Exterio, Beliani

oli18
24. jún 2024

Nedoporucujem umely ratan, hlavne, ak ti tam bude cast dna svietit slnko. Nam odisli stolicky v ciernom prevedeni, mojim detom detto, dokonca sive tesne po skoncenu zaruky. Ja som teraz kupila kovove stolicky po 45E v Kauflande. Dufam, ze tie nueco vydrzia. Stol mi ostal od tej ratanovej supravy.

lakebabe
24. jún 2024

@slamienka z Avenberg, mame ztade nábytok do altánku , sedacka velka, kreslá, taburetky , stôl veľký so sklom aj konferenčný a nábytok ku bazenu lehátka s matracmi a stolík dva roky zatiaľ sme spokojní, vždy pozeraj tu drahsiu radu je kvalitnejšia

slamienka
autor
24. jún 2024
lakebabe
24. jún 2024

@slamienka my máme čosi podobné v tmavosedej , rohová sedačka len o čosi väčší stôl to sme mali podmienku kvôli veľkým grilovackam plus dve kreslá a taburetky, takú veľkú sadu nemsli tak sme nakombinovali dve. Aj lehátka majú dobré.
Za mňa pomer cena kvalita môže byť, lebo čo sme pozerali podobné sedenia stali dvoj, trojnasobok.
Máme dva roky zatiaľ není ani preložený ani sa nerozpleta ale Máme ho celoročne pod strechou tak nám naň neprší ani v zime

slamienka
autor
24. jún 2024

@lakebabe ved aj my by sme chceli 2 kreslá a väčší stôl s priestorom na odloženie veci pod ním.... Nevieš mi poradiť, ktorá je to sada? 🙏

lakebabe
24. jún 2024

@slamienka poslala som ti fotku do spravy skúsim pozrieť ktoré to bolo len sa obávam že to už po dvoch rokoch nebude

slamienka
autor
24. jún 2024

@lakebabe Nakoniec sme sa rozhodli objednať zo stránky di volio.sk
Dúfam,že budeme spokojní.

lakebabe
25. jún 2024

@slamienka určite áno

margotka17
25. jún 2024

@slamienka Minulý víkend sme boli v OBI v Michalovciach. Mali rôzne sedenia, plastové, ratan, kovove, snáď by si si niečo vybrala.