Predzáhradka k bytu

3. apr 2024

V poslednej dobe sa predava vela bytov s predzahradkou, ti co ju mate nelutujete? Isli by ste do toho znova? Vyuzivate tu predzahradku? Pestujete tam nieco ci len na relax? Nevadi vam, ze tam nie je moc sukromie? Nehqdzu vam tam z balkoniv odpadky spaky?

bublinka1426
3. apr 2024

velmi zavisi akych mas susedov.
asi to je zaklad toho co tam budes moct aj robit

nikiki29
3. apr 2024

Záleží od susedov, veľkosti predzáhradky… moja mama si nevie vynachváliť. Má to celkom dobre situované, okolo plotu má živý plot, nad vírivkou striešku, takže aj súkromia trochu, pestuje jahody, šalát a nejaké menšie plodiny vo vyvýšenom mini záhone, vinič v črepníku. Aj gril a stôl sa jej tam zmestil…

vanilkovazmrzka
3. apr 2024

Velmi by som chcela predzahradku. Je mi to prijemnejsie ako balkon. A pri bytovkach, ktore maju 2-3 mozno 4 poschodia to nemusi byt ani taka tragedia s tymi susedmi hore.

belllinka
3. apr 2024

@nikiki29 a susedom hore nevadi, ked griluje?

nikiki29
3. apr 2024

@belllinka nespomínala žiadne sťažnosti. Ani keď sme boli na návšteve, tak nikto nič. Má taký ten plynový gril/bbq s krytom.
Sťažovali sa skôr na to, že deti vo vírivke jačia, keď sa hrajú…

salomuska
4. apr 2024

Mame predzahradku a nemenila by som. Pestujem vo vyvýšených záhonoch bylinky, rajciny. Susedom niekedy sfuknu drobnosti, ale nevidím to ako problém , udržiavame dobre vzťahy.

domkakvet
4. apr 2024

Ja sice taky byt nemam, ale myslim si, ze zalezi od susedov a moc sukromia tam podla mna nebude.

bublinka1426
4. apr 2024

@vanilkovazmrzka ale moze, osobne poznam jednu, co ma nad sebou len jeden byt ale to co nachadza v zahrade a v bazene...nuz..ako pisem ...zaklad je dobry sused

bublinka1426
4. apr 2024

@domkakvet presne ako pises.

vanilkovazmrzka
4. apr 2024

@bublinka1426 vsak jasne, aj jeden clovek moze byt uplny debil 🙂 ale riskla by som to 🙂

kathhii
9. apr 2024

Svagrovci mali a bolo to super. Mali malý byt, takže keď sme prišli na návštevu tak sme sedeli vonku...