Objednávate kvety online?

anjelik1991
2. jún 2023

Dobrý deň, chcem sa opýtať či máte skúsenosť s objednávaním trvaliek z internetu. Chcem založiť veľký trvalkovy záhon, takže potrebujem väčší počet kvetov, rada by som to riešila aj s dopravou. Máte skúsenosť s nejakých e-shopom? S dodaním do pár dní? Okrem starkl. Tam som objednala a ani sa mi neozvali 🤷. Ďakujem

deti95060810
2. jún 2023

starkl? buď rada.... oni majú pekné len obrázky

viestta
2. jún 2023

Objednavam celkom casto. Slovenske trvalky, Lumigreen, motyckovo a mnohe ine eshopy. A velmi dobre som objednala z Polska, dobre ceny, kvalitne rastliny dosli. len tam treba striehnut kedy sa daju objednat https://gardenseedsmarket.com/

michellemary
2. jún 2023

Ak máš FB, pozri Záhradníctvo Alpinum, ak vezmeš toho viac, majiteľ je ochotný to kamkoľvek doviezť.

anjelik1991
autor
2. jún 2023

@viestta ďakujem, tieto stránky ma práve aj zaujali, ale už som nechcela riskovať 👍

anjelik1991
autor
2. jún 2023

@michellemary pozriem sa ďakujem

belllinka
2. jún 2023

@anjelik1991 Aktuálnu skúsenosť mám s Lumigreen, vo štvrtok večer som objednala, v utorok doviezli, super zabalené, pekné rastliny. Minulý rok slovensketrvalky.sk, tiež spokojnosť.

anjelik1991
autor
2. jún 2023

@belllinka Ďakujem to ma teší, môžem sa vrhnúť na objednávanie 😀

sonickaolivka
7. máj 2024
sonickaolivka
7. máj 2024

@sonickaolivka takto chodia kvety z MOTYČKOVO. Neodporúčam!! Otrasná komunikácia pán sa s vami ešte bude hádať