Nafukovacia vírivka na priamom slnku

7. júl 2023

Dobry den, moze sa virivke na priamom slnku)dazdi ats nieco stat? popripade ako dlho cam takto vydrzala? vdaka

majlo23
7. júl 2023

Ahoj, máme vírivku na dvore tretie leto. Okrem toho, že krycia vrchná plachta je vyblednutá od slnka a dažďa, vírivka je úplne v pohode. Akurát po výdatnom daždi treba z plachty pozbierať vodu. Nezmenila ani tvar ani farbu. Máme ju von od mája do septembra. Oficiálne sa zrejme neodporúča mať ju na priamom slnku, ale neregistrujem žiadny problém - akurát sa skôr zohreje voda 🙂 Ak veľmi chceš, možno by bolo dať nad ňu aspoň taký ten záhradný stan za 30 €.

nikol789
7. júl 2023

Ako píše @majlo23 mamina mala nad nou záhradný altanok

autor
7. júl 2023

vďaka za komentáre, mali sme taký altánok s konstrukciou ale tá plachta sa nam hned na dalsi rok rozpadla od slnka takze kvoli tomu mi to pride ako vyhodené peniaze úplne do vetra 🙂 tak ja to risknem a necháme ju takto ..ja s tym aj pocitam ze ju budeme mat max 3 roky len skor sa bojim ze je tam nejaka technika elektrika a skor toho aby sa nestalo nejake nestastie...ale tak predsa len vyrábaju to aby to sluzilo v blizkosti vody tak hadam vsetko bude ok 🙂