Hortenzia

chrobacik41
20. máj 2024

Ahojte žienky, z ktorého eshopu s rastlinkami mate dobré skúsenosti? Rada by som objednala hortenziu len by som s overeneho obchodiku kúpila. Ďakujem veľmi pekne za informáciu😊🙏

pupavocka101
20. máj 2024

vyskusaj lumigreen aj baby co tu pisali som videla ze maju dobre skusenosti s nimi

rude_baby
20. máj 2024

Toto sú hortenzie z lumigreen, posud sama... Chod radšej do obi, Hornbachu a sama si vyber tu najkrajšiu...

milanemila
20. máj 2024

@chrobacik41 ja by som tiez isla radsej do obi. Maju tam rozne velkosti aj farby od 10e az po nejakych 40e. Ja mam odtial 4 a su vsetky krasne (2 su v zahone a 2 mam v kvetinacoch).

luccija
20. máj 2024

@chrobacik41 teraz boli v Lidli za 8 eur a pekne neviem či ešte trvá akcia.A kupovala som v záhradníctve a namnozila si ich

lilli68
20. máj 2024

@chrobacik41 ja som objednala zo stránky www.stromcekovo, som spokojná

feb13
20. máj 2024

Hortenziu som objednala z www.najlacnejsiedreviny.sk a zatial sa jej dari. Mam ju asi 2-3 mesiace, v zahone. Rastliny doviezli vlastnym vozidlom, tym padom doprava trva o nieco dlhsie, ale rozhodne boli v lepsom stave, nez tie balene do krabice a poprehadzovane kurierskou spolocnostou. Aj cena bola priazniva.
Este dobre skusenosti mam s tymito obchodmi:
www.zahradnictvospomysl.sk
www.hurmikaki.com
www.slovensketrvalky.sk
a este www.shop.zahradnictvolimbach.sk ale tam maju len ovocne stromy.

drobcek100
21. máj 2024

@chrobacik41 Ja už roky objednavam z Lumigreen a som maximálne spokojná.

rude_baby
22. máj 2024

Túto o som kúpila včera v Obi za 10 €. Cca pol metra, veľa výhonkov, kt budúci rok budú kvitnúť. Za mňa kúpa roka 😁