Čo máte teraz vonku v kvetináčoch?

evelina83
6. feb 2024

Ahojte baby,čo máte teraz vonku v kvetináčoch?Dajte foto, inšpirácie.

diewcatqoo
6. feb 2024

Jahody. A este v jednom kvetinaci mam zosuseny kricek paradajky, ktora mi rodila takmer do konca oktobra a zabudla som na nu.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronellla87
6. feb 2024

@evelina83 zoschnute vresy... absolútne ich neviem pestovať, vždy mi uschnú, tento rok ich už nekúpim. No a cibuloviny a hluzy co som zasadila ešte na jeseň, uvidím čo z toho mi na jar vylezie 🙂

evelina83
autor
6. feb 2024

@petronellla87 ja to samé,škaredé,oschle,bez farby vresy neviem ako ich môže niekto mať pekne Tiež to neviem pestovať.

kamatopo
6. feb 2024

Tak je zima a ten vres tiež nevydrží mrazy. Ja ich na jar zotriham a budú zas rasit. Ale po druhej stránke mne sa páčia aj taketo. Aspoň ten kvetináč není prázdny.

petronellla87
6. feb 2024

@evelina83 jedna pani v ulici ma chalupu chodí na ňu asi trikrát do roka posekat trávu, kks ta ma také krásne vresy pred domom že to nechápem 😂 asi čím vyše sa o ne stará človek tým viac sa im dačo neľúbi 😀
@kamatopo mne uschli ešte na jeseň 😂

kp7333
6. feb 2024

rozkvitla mi cemerica, ktoru mam od minuleho roka na balkone a kupila som cez vikend primulky.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kp7333
7. feb 2024

@stvura neviem, zatial nemrzne, ak by malo, schovam ich dnu. Aj minuly rok som mala primule v okne uz od februara. Cemerica mi rozkvitla este v januari, mam ju celorocne vonku v kvetinaci. Teraz je plna kvetov.

evelina83
autor
7. feb 2024

@kp7333 tá je krasna