Aký záhradný domček by ste odporučili?

marecek55555
28. júl 2024

Ahojte, chcel by som poradit pripadne osobnu skusenost chcem zahradny domcek za domom na ukladanie veci ako kosacka ,naradie a bicykle v rozmere aspon 3x3 metra, mate nieco s cim ste spokojny, coby ste odporucili? Dakujem pekne

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@marecek55555 plechovú garáž. Za mňa lepšie ako drevo.

lakebabe
28. júl 2024

@marecek55555 my sme tiež objednali plechovú garáž a vojde tam všetko lehátka k bazénu, traktorova kosačka, náhradné záhradné sedenie proste všetko
Takéto niečo my sme chceli aby to malo širšie dvere kvôli kosačke aby presla

betulinka1
28. júl 2024

@marecek55555 my sme mali plechový aj s drevenou podlahou, pod nou makadam a aj tak tam boli mysi, kuna a neviem co este. Muz teraz stavia normalny domcek z tehál a sused zase robi taky montovaný z dreva aj ho omietol a namaľoval. Ale aspon 4x4 sprav. Bike, kosačka, nejake poličky je 3x3 malo.

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@betulinka1 my sme si dali postaviť na betónový podklad a myši tam nevojdu, nemajú odkiaľ. Je to pekne na zemi, žiadne škáry. Hore mame okienko na vetranie.

lakebabe
28. júl 2024

@vyrovnanaosoba aj my máme pod nim Betón za 9 rokov myš ani jedna a sme vedľa poľa, sused tiez kúpil rovnaký a tiež nič. Mame tam aj granule a také veci pre psa a myš nikdy

13uzivatelka11
28. júl 2024

@vyrovnanaosoba v com by mal byť plech lepší ako drevo?

My mame drevený domček z merkurky market a šla by som do neho zas.. Na obrovskú kopu plechu by som sa teda zo záhrady nechcela pozerat.

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@13uzivatelka11 netreba to ošetrovať 😁

lakebabe
28. júl 2024

@13uzivatelka11 každý si da co sa mu viac hodí k domu. Keby som dala k nášmu domu ten typicky drevený co predávajú tak by to vyzeralo otrasne. Plech a šedá farba nám ide viac aj k farbe domu aj štýlu domu
Hlavne ho mame schovaný za domom takže z predu ho vôbec vidno nie je. Vidi ho len ten co ide za dom sa pozriet

marecek55555
autor
28. júl 2024

@lakebabe Dakujem za odpoved, presne taketo som si aj pozeral ale ma odradzaju velmi zle recenzie na plech aký je tenky, nestabilny a ako zložité je to postavit.Ci vy mate len pozitovnu odozvu?

lakebabe
28. júl 2024

@marecek55555 my máme už deväť rokov je ako novy len mame ho z takej malej firmy co to predávala žiadne veľkoobchody a bol dosť dráhy oproti týmto na nete, takže netuším ako vydržia tieto z merkury a podobne. Náš nekoroduje ani nič podobné. A skladal si to muž sám vtedy a v pohode

marecek55555
autor
28. júl 2024

@betulinka1 mozem sa spytat co vychadza financne zahradny domcek z tehly? Lebo to ma najviac najviac len neviem cenu priblizne

betulinka1
28. júl 2024

@marecek55555 rátame za material do 1500€ na komplet od hromozvodu, základov po strechu. Ale muz ho postaví sam so susedom. Cize bez inych nákladov.

margotka17
3. aug 2024

@vyrovnanaosoba aj ja si to myslím. Máme medový domček z dreva, stala údržba je potrebná každý rok natrieť na novú farbou. Už by som radšej plechovú garáž, teraz sú pekné v ponuke s imitáciou dreva.