Ako sa zbaviť mušiek?

26. aug 2023

Prosím vás o radu ako sa ich mam zbaviť? Nenechávajte nič na stole všetko upracem, takže nemajú príležitosť, no napriek tomu ich mam a moc a sedia mi kopec na strope v kuchyni dokonca ich mam aj v kúpeľni a o špajzi ani nehovorím😪😒 nedá sa mi zabiť a keď aj trafím na strope mam fľaky od nich ,som z nich už na nervy😠

viestta
26. aug 2023

Pohar s octovou vodou zakryt sackom porobit dierky, on sa pochytaju

miamia04
26. aug 2023

@viestta tie dierky také veľké, aby mušky tade prešli, správne chápem? Pohár môže byť 7dcl, či hocijaký? Ďakujem

viestta
26. aug 2023

@miamia04 pohar moze byt hocijaky, dierky staci sparadlom alebo vidlickou spravit

heln
26. aug 2023

mne nikdy nic nepomohlo, iba vsetko upratat na co by mohli ist a povesat tie lepiace pasky na muchy.

autor
26. aug 2023

@viestta iba ocot s vodou? Žiaden cukor do toho nič? Tak isto aj do kúpeľne musím dať keďže mame posuvné dvere a sú stále otvorené tak aj tam ich mam ci na zrkadle abo strope🙄 a ozaj ako dlho tam nechať? Ten pohár? Treba aj vymeniť za nový ci netreba

autor
26. aug 2023

@heln ved mam všetko upratané, nikdy nič nenechávam no raz som maká dlho ovocie na stole a takto to začalo 😒a teraz sa ich nedá zbaviť

viestta
26. aug 2023

Keď budu muchy v počte plávať, tak ho vymeniť za nový. A kým budú lietať, dovtedy im treba chystať octovy kupel