Zmena cumlíka na fľaši u 2-mesačného bábätka

4. aug 2024

Ahoj. Treba menit hned presne od 2 mesiacov cumel na flasu babatku? Mam flasku mam, do 2.mes som pouzivala prvy cumel 0+.. a mala pije z neho dalej. Ma 2 mes a 1 tyzden. Nevyzera nespokojne. Je treba uz jej nasadit ten cumel od 2.mes? Vdaka

anavixy
4. aug 2024

Jasne, ze netreba 🙂 riadime sa dietatom, ked bude pit vacsie mnozstva, tak skor bude potrebovat vacsi prietok, nech jedno papanie netrva 20minut, ale inak je to uplne jedno.

really8
4. aug 2024

Ja som menila po mesiaci. Bol nervozny a jedoval sa pri piti. Odvtedy vsetko krasne slape. Sak skus a neriad sa tym co je na krabicke

autor
4. aug 2024

@anavixy
@really8 no moje dieta pije 120 -150 ml a do 5 min ju ma vypitu 😀 len casto odrgava na viackrat v priebehu hodiny a pol po mieku, niekedy aj ked zaspi vstava s placom, musim ju nechat odrgnut to aj 3 h po mlieku. Ci to nema suvis nahodou? Laka ma skusit ten dalsi cumel, len neviem dokeey mame byt na tomto prvom.

anavixy
4. aug 2024

Uplne kludne mozes skusit a uvdiis, ci nebude grckat, ked jej to pojde rychlejsie. Je to naozaj uplne jedno, daj to, co vyhovuje, mozes prejst na silnejsi prietok aj skor aj neskor nez podla cisla na krabicke 🙂

autor
4. aug 2024

@anavixy super, dakujem krasne za odpoved 🙂