Zaviedla som príkrmy. Ako ďalej postupovať?

10. jún 2023

Baby keď som včera zaviedla dvojkombinaciu zemiak a mrkvu, dnes mám dať znova to iste alebo mám dať zemiak a karfiol? Že vraj 3 dni sa ma davat to iste…. Prikrmy papame 14 dni

petamich
10. jún 2023

ak uz mala zemiak a mrkvu zavedenu tak nemusis davat 3x to iste a mozes dat dalsie - 3x to iste sa hovori, ked zavadzas nieco nove, pretoze ak by si jeden den dala napr. brokolicu a druhy den kalerab a dieta sa vyhadze alebo reaguje tak nevies ci to je ta brokolica zo vcera alebo kalerab z dnes

autor
10. jún 2023

@petamich aha, ja som urobila chybu, že som včera dala dvojkombi a keď som zavádzala ešte po jednom druhu zeleninku tak som nedala samostatne papať karfiol, tak snáď nevadí, že dám dnes karfiol a zemiak

petamich
10. jún 2023

no ako pisem, ak uz ma zemiak zavedeny (co ma), tak dnes pokojne mozes dat karfiol k tomu ale zajtra nedavaj nic nove, daj opat karfiol alebo len to co uz ma zavedene aby si vedela z coho je pripadna reakcia

autor
10. jún 2023

@petamich Dakujem, urobím tak

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aliaray1
10. jún 2023

Ziadnu chybu si nespravila. Ja uz som po 2 tyzdnoch pridavala nove a nove aj kazde 2 dni...vyuzivas imunologicke okno. Navyse nezabudaj na maso...ja som davala najskor to kasovite co predavaju hipp do prikrmu...hlavne hovadzie, ale aj morcacie, kuracie a rybu. Nie, neplati, ze sa ryba nema davat, to su uz prezitky. Ved kto vie, moze sj nastudovat novy "manual" na prikrmy z usa alebo canady. Oni menili od 1980 cosi roku (presne si uz nepamatam) a maso zaraduju medzi prve a specialne cervene masa, lebo mimoriadne vplyvaju v tom obdobi na vyvoj mozgu...zivocisne proteiny. Ale kazdy podla seba a ak je zaujem, najdes na oficko weboch.