Vynecháva jedno papanie

11. jan 2022

Baby, dcérka bude mať o pár dní 3m, do teraz jedlá um 5x po150ml (dakedy 130/140). Váži okolo 6100g čiže dosť, a podľa toho vzorca by mala aj dosť jesť. Papala pekne nad ránom okolo 3tej, a potom takmer ako hodinky o 8-12-16-20. Teraz ale začala v noci dlhšie spávať chvalabohu, zobudí sa až okolo 6tej na papanie, čo jednak posunie papacie časy, ale aj menej spapa dokopy cez deň lebo jedno papanie akoby odpadlo.. neviem či jej navýšiť ostatné dávky aby to nechýbalo, aby mala tú dennnu pokrytu.. poraďte

zuzkaa1991
11. jan 2022

Neriešila by som to....vypije celu fľašku ci nechava??ja som davala viac a vzdy nechavala takze cca 30ml hore dole som davala ......babatko ak bude hladne bude pytat ;)ja si pamätám moja papala malo ale casto a ostalo jej do teraz mame probkw s papanim nutim ju ale casto po menej kuse ;) ma skoro 4.roky

marianarem
11. jan 2022

Moj si niekedy v tomto veku znizil prijem mlieka, na zaciatku je take raketove priberanie, ale nemoze to ist stale tym istym tempom. Ja by som sa riadila intuiciou, hladne babatko da o sebe vediet.