Výhody a nevýhody jedálenskej stoličky Chicco

ssstanulik
10. aug 2013

Maminy, máte skúsenosť s jedálenskou stoličkou Chicco POLLY MAGIC alebo Chicco Jedálenská stolička POLLY 2v1 ?? Ideme kupovať malinkej a nevieme sa rozhodnúť ktorú a či vôbec Chicco. Ďakujem za každý názor, ktorú by pomohol pri výbere.

strihalka
10. aug 2013

ja mam pocit ze ani zadne nevyhody nema...super polohovani, jak zadiek, tak aj nozicek a jeste aj stupatka, v pohode se cisti, kolecka ulehcujici manipulaci, skaldnost tez super...zadni stika..my ji vyuzivame na podbrandiky, drzak na napoje nepouzivame...a mame tuto : http://static0.asmira.com/image/48-487048-460/j...
http://static1.asmira.com/image/48-487048-460/j...
a fakt spokojnost a to ji mame skoro rok

martina646
10. aug 2013

Ja mam polly magic 3v1 a som s nou spokojna, vyuzivali sme ju uz od narodenia v tej prvej polohe ako lehatko. Kupila som ju ale velmi vyhodne od znamej, novu za plnu cenu, by som urcite nikdy nekupila. Myslim, ze je velmi predrazena len kvoli znacke. Ako nevyhodu mozno vidim to, ze je dost velka a kedze ma viac vystelok a popruhov, ani to cistenie nie je najjednoduchsie. Je tam vela skarociek, kam zapadaju omrvinky. U nasich mame asi najobycajnejsiu stolicku z Ikea za 16€ a splni rovnaky ucel (ak si odmyslim to lehatko) a navyse je super skladna, lahko prenosna a super sa cisti. Nechavame ju samozrejme aj pre druhe, ked raz bude, ale ak by som mala kupovat stolicku znova, urcite kupim tu obycajnu.

modrofuzik11
11. aug 2013

my sme pouzivali tu magic. velmi dobra je. boli sme spokojni.

ssstanulik
autor
11. aug 2013

No ta neviem maminy ako sa rozhodnut, ono asi vacsina stoliciek ma miesta kde spadnu omrvinky. Nad tou Ikeackou sme tiez uvazovali ale ta mi pride nestabilna keby odbehnem a moja divoka dcera aby z tade nespadla. Ale diky za názory 😉

@strihalka
@martina646
@modrofuzik11

strihalka
11. aug 2013

@ssstanulik oni ty omrvinky...staci si koupit rucni vysavac za par kacek a raz za tyden omrvinky vysat🙂