Vitakraft IQ - recenzie

ivanya
10. apr 2015

Rozmyslam nad kupou ale nikde som nenasla ziadne recenzie. Tak ma zaujima ci je to sikovna vecicka alebo zas dalsia ..., co mi zapadne v kuchyni prachom.

stary_ujco
10. apr 2015

Mixér za 70 eur? Si sa s koňom zrazila?

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanya
autor
10. apr 2015

@stary_ujco s celym konskym povozom... radsej lepsie citaj, ked uz komentujes, nie je to len mixer....

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bonaqa2013
10. apr 2015

@nikoletka8090 s tými poslednými 2 slovami si to prehnala. A poriadne.

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maslenka47
11. apr 2015

@nikoletka8090 porozmyslaj najskor nad tym, co robis ty ;)

@ivanya a inak ano, je to LEN obycajny mixer s mnozstvom reklamnych dirstov okolo, aby presvedcili ludi bez IQ o tom, ze to nie je len mixer 😀

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanya
autor
11. apr 2015

@maslenka47 No kedze sa s tym daju robit polievky, kase, omacky, tak to bude "mixer co aj zohrieva"... paci sa mi kompaktnost a jednoduchost pouzitia.

Ale vidim, ze tu sa fakt neoplati nic opytat, lebo sa bud clovek s konom zrazil alebo ma male IQ 😀

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanya
autor
11. apr 2015

@nikoletka8090 Nie myslela som to na seba, kedze jeden mi tu napisal, ze som sa s konom zrazila a druha zase, ze je to len mixer s mnozstvom reklamnych dristov, ktore maju presvedcit ludi s nizkym IQ, ze to nie je len mixer. Takze tak.

nikoletka8090
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stary_ujco
13. apr 2015

Rád sa nechám poučiť, čo okrem mixovania tento mixér ešte dokáže...

stary_ujco
13. apr 2015

A tá zrážka s koňom bola myslena s nadsazkou a humorne, ale tak nie každý je na tento druh zartovania. Tak ak si to niekto pozaduje, tak posielam zrazenemu, teda urazenemu stadu (naschval nepíšem coho) jedno voňavé ospravedlnenie...