Uhorka v príkrmoch

16. nov 2022

kedy môžem dať uhorku do príkrmu? ..a treba z nej vybrať ten stred ako pri dyni a cukete?

majlo1234
16. nov 2022

Velmi skoro, je to sama voda, nie je to alergen. Odporucam osupat a kludne dat kusat cele koliesko/hranolcek

petamich
16. nov 2022

no pokial ja viem tak cerstva zelenina ako napr. uhorka, paprika sa odporuca zaviest az okolo 11-12 mesiacov, kedze je tazka na travenie a moze z nej riadne boliet brucho

autor
17. nov 2022

@petamich ale aj karfiol a brokolica sa môže vraj hneď len treba sať tie ružičky taksom myslela ze stačí keď ju naparim nechcem dat čerstvú

petamich
17. nov 2022

karfiol a brokolicu predsa neje surovu 🙂 tam ide o cerstvu vs. tepelne upravenu zeleninu, my doma uhorku tepelne neupravujeme, tak taku som do prikrmu teda fakt nedala, neviem si ani predstavit ako chuti naparena uhorka :D ale vsak vyskusat mozes

marticka85po
17. nov 2022

Uhorka je fakt tazka na zaludok.viem napr.ze ma z nej bude boliet zaludok celu noc ak si ju dam na veceru. Takze este by som pockala. Mam 10mesacnu dceru a este som jej nedavala uhorku. Po karfiole ma napr.krutu koliku

martul
17. nov 2022

Naparená uhorka? To vážne? Karfiol, brokolica ok ale uhorka? Ty si jedla naparenu teplú uhorku?

ls56
17. nov 2022

Ja som uhorku dala velmi skoro,bez problemu..aj ozuzlat do rucky,teraz ma 10,5m