Učiaci pohárik

viky_21
6. jún 2022

Ahojte, prosim mate niekto skusenost s "uciacim" poharikom na pitie ? Ma vyznam to kupovat alebo su to vyhodene peniaze? Ide o to, ze maly mi z nicoho nechce pit vodu. Jedine len po lyzickach ale uz aj to zacina byt boj lebo sa naucil tu vodu vypluvat 🤦‍♀️ ma 7m a poharik je sice az od 9m ale skusila by som aj ked zazrak necakam 🙄

viestta
6. jún 2022

Náš pil z normálneho pohára, kým sme kúpili nejaký zázračný, už ho nebolo treba. Jasne, bolo treba pohár podrzat, ale piť sa naučil rychlo

zuzanaete
6. jún 2022

Ja som kupila uciaci sa poharik pri prvom a za mna zbytocnost. Par raz z neho pil. Kludne vyskusaj dat zo stamperlika. Ak sa aj obleje, nevadi, je teplo.

viky_21
autor
6. jún 2022

@zuzanaete skor sa bojim aby sa mi nezacal dusit s tou vodou

paulinkaa2
6. jún 2022

@viky_21 ahoj moja sa naučila z normálneho pit. Z toho uciaceho nevedela pochopiť zeusi pernu pritlačiť

staronova
6. jún 2022

Blbost

marca12
6. jún 2022

@viky_21 Uciace pohariky by deti ani nemali pouzivat. Je to len cisty biznis. Nauci sa pit z normalneho a je dobre davat plny pohar,aby sa naucil odpijat a na zaciatok z mensieho

marzuz89
6. jún 2022

@viky_21 co znamena z nicoho? Co pouzivas? A ako dlho mu doprajes ucit sa? Vidim tu velmi casto, ze maminky v panike kupuju dalsie a dalsie flasky, pohare, atd ked dieta nepije z cohokolvek po 3 (!) pokusoch. Jedna raz zasla do extremu, bola tu jej otazka, ze dieta z nicoho nepije a to od rana vyskusala 3 nove flase, co rano doviezol kurier 🙈 dieta treba nechat aj tyzden s JEDNOU flaskou, poharikom, musi pochopit system 😉 u nas je super Avent flasa so sosakom, je od 6+ ale v pohode 4m dieta sa napije bez problemov. Niektore sa to nauci ozaj ihned, ine potrebuje aspon par dni 😉 ani u jedneho babatka som problem nemala, ale ja necham, nech sa ucia, ked sa obleje, nevadi, je to cista voda a je teplucko. Uciace pohariky su za mna hlupost a cista zbytocnost, zase len marketing a tahanie penazi

pukina
6. jún 2022

ja mam dieta sice len na ceste ale fakt nechapem tymto vymyslom "uciace" neviem ake zakladne veci. Pamatam si ze ked som sa ucila pit tak z uplne najobycajnejsieho pohara, aj som si z neho aj odkusla lebo to bol nejaky tenky skleny a som tu 😂 asi si otvorim nejaky biznis s tymito uciacimi nezmyslami, budem milionarka 😎

zorkahorka
6. jún 2022

Nas syn dost napodobnuje starsieho,takze velmi rychlo chcel pit z pohara (labkova patrola) alebo z flasky - najprv so slankou, potom aj z hocijakej pet flase

nwnw
6. jún 2022

@viky_21 mali sme ten 360° z DM a ten bol super.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sendyle
7. jún 2022

@viky_21 aj ja mam ten uciaci pohárik, úplná zbytočnosť ani ja som z toho nevedela piť 🤣

elizabet173
7. jún 2022

@viky_21 vyhodené peniaze, naučí sa piť z normálneho, možno by bol lepší hrnček, ktorý má uško, alebo ušká, klasický hrnček bez sosáčikov a pod. maličký, aby bol ľahký a aby sa mu dobre držal. Uvidí piť vás, naučí sa, dieťa sa učí pozorovaním.

andreatytler
7. jún 2022

@viky_21 Ked ti dieta nechce pit vodu, vyskusas vsetko. My sme za tych 20 mesiacov vyskusali hadam 10 roznych veci. Niektore viac a niektore menej uspesne, ale 2 uciace pohariky nefungovali vobec. Este aj neskor ked sa rozpil, som mu ich dala par krat ze nech sa zabavi (lebo on musi vyskusat vsetko nove) a odmietal z toho pit.

katulienocka999
7. jún 2022

@viky_21 za mna vyhodené peniaze 🤷‍♀️ maly sa najprv ucil zo stamperlika, voda bola snad vsade 😂 ale po case sa naucil a casom sme prešli na klasický pohár 😊 zo začiatku sa zakuckaval ale naucil sa potom piť 😊

travelllerka
7. jún 2022

Myslíš netecuci pohár? Ten som kúpila ja, nikto z toho piť nechcel, ani starsia ani mladsia. Moja druhá dlho pila vodu normálne z fľašky, cez dudel, nerobila som si z toho hlavu. Potom aj sama začala chcieť klasický pohár, dala som jej plastový a na spodok len trošičku vody a tak sa učila, že som jej vždy priliala nanovo, naozaj len za taký naprstok.

alfonzia10
7. jún 2022

@viky_21 my sme pouzivali Avent, ale aj normalny plastovy pohar. Moje deti vobec nepili z flasky s cumlom. Normalne od babatka, ked som im zacala davat aj vodu. Jasne, ze sa aj obliali, ale vsak sa ucili.

danusa63
7. jún 2022

@viky_21 Naš synček má asi 10 pohárikov so slamkami. Učila som ho asi týždeň z pohára 2 mesiace po sebe sme skúšali, stále sa "topil". Nenechám ho predsa utopiť, aj keď má už 3 roky. Nerozumie tomu pitiu, nevie odhadnúť, koľko je dosť,odpiť si. Neriešim, naučí sa neskôr. Preto sa isto ožení 🙂