Tommee Tippee fľaša so senzorom

anicka246
17. aug 2013

Ahojte maminky, chcem sa spýtať sú tieto fľašky len na mlieko, alebo to využijem aj potom napr. na čajík ?? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15831491&tab=0
ďakujem zatiaľ

mmmj
17. aug 2013

To je jedno, su na pitie, myslim, ze tam mozes dat cajik v pohode...

katie555
17. aug 2013

@anicka246 mozes aj na caj..
Ale ak planujes kojit , tak flasky moc nepotrebujes. Ja som po pol roku zacala davat vodu ale uz z poharika zo sosacikom a nie flasky

sense
17. aug 2013

mame doma flasky tej znacky a spokojny sme neboli nakolko som kojit nemohla aj tie najmensie cumliky zahlcovali malu vzduchom, mlieko jej tieklo kade tade.....potom sme vyskusali flasku Avent, dostali sme ju ako vzorku gratis niekde a nevieme si vynachvalit. Mozno ze nie je tak tvarovo pekna ako tommee tippee ale urcite lepsia...

scaramelka
17. aug 2013

Ja som tieto fľaše používala a bola som veľmi spokojná. Na čajík sú menšie fľaše.

raza
17. aug 2013

@sense my tiež používame avent, ale môžem povedať, že malého dosť zalieva mliečko... akurát neviem, či je to chyba flaše, alebo toho, že Maťko je strašne pahltný a rýchlo pije...

katy1979
17. aug 2013

@anicka246 dievca a naco flase? Chces kojit? Chces tak neries. Ak bude treba flase sa daju nakupit vzdy.

sense
18. aug 2013

@raza no my sme pouzivali dlho cumlik jednotku, a az v troch mesiacoch este len dvojku, lebo z trojky ju zalievalo, a raz som si nevsimla ze vypadol kruzok z flase a vtedy ju zalievalo a mala potom aj bolesti brucha odvtedy davam pozor aby tam ten modry kruzok urcite bol.