Termoska, v ktorej vydrží jedlo teplé aspoň 3 hodiny

mama4444
16. jún 2022

Maminky kt termoska na jedlo vydrzi aspon 3 hodiny jedlo naozaj vrele alebo asppon teple ?dakujem

vikusjk
16. jún 2022

@mama4444 ja mam take termo misy z Lidla, bola to sada 3ks roznych velkosti, ale daju sa kupit aj samostatne. Neudrzia jedlo vrele, ale ak ho tam vrele das, po 3h je normalne teple, da sa jest. Kupujem do nich v lete aj zmrzku, jepsie sa potom vybera, ako z tych uzkych vysokych. Ale mam aj taku uzku vysoku siroku, ta ma este to rozbitne vnutro. Tieto misky maju nerezove vnutro.

gabika128
16. jún 2022

@mama4444 my mame skip hop termosku na jedlo, kupované v detskom obchode. Keď tam dám vrele jedlo ráno, na obed to musím ešte fúkať 😁

vulka
16. jún 2022

@mama4444 Jednoznačne značka Primus. Vriace 24 hodín.

simona92101
16. jún 2022

@mama4444 mali sme Skip hop,po hodine studene 🤷‍♀️ naj sa osvedcila obycajna termoska z Ikei,fajn velkost,a dlho drzi teplo

tinkavvv
16. jún 2022

@mama4444 najlepsie naozaj turisticke znacky - napr esbit, primus

gabika128
16. jún 2022

@simona92101 naozaj studené? Ja ju používam už tretí rok a jedlo je teple až do večera. Dlhšie som neskúšala

petamich
16. jún 2022

tiez mame Skip Hop a som s nou maximalne spokojna 🙂

simona92101
16. jún 2022

@gabika128 neviem ci mam len vadny kus,ale dost ma to neprijemne prekvapilo.jedlo som tam davala rano doslova vriace,a na vylete o 11tej otvorim termosku a studene.kupili sme obycajnu z Ikei a ta ma zase prijemne prekvapila.jedlo vydrzi teple cely den.

tatianastt
19. jún 2022

Je tu nejaká hygienička🙂, ktorá by mi vedela objasniť ako dlho je vlastne obvykle jedlo ešte "jedlé" keď je ponechané teplé v termoske? Či napr. pol dňa je ešte ok (ak je čerstvé)? Lebo mne mama vždy hovorievala, že jedlo vydrží podľa toho či ho hneď opatrním, rozumej dám do chladničky. Ak je pol dňa niekde v teple predpokladám, že už to asi nie je bohviečo pre citlivé žalúdky.

gabika128
19. jún 2022

@tatianastt ja do termosky dávam vždy len čerstvo uvarené, rovno z hrnca. Zohrievane určite nie. A dlhsie ako od rána do obeda by som to už nedávala jest. Ja len viem, že nám to v termoske vydrží teple až do večera, lebo keď prídeme z výletu a idem to umyť, je to ešte teplé, ale jest by som to už nikomu nedala.

alianan
2. jan 2023

@mama4444 Mame deti teraz už 4 a 6 ročné, používame aj doteraz termosku na jedlo hlavne na polievku - esbit https://www.ferrino.sk/zbozi/4288-termoska-na-j... ... neskutočna kvalita, polievka fakt ostatne dlho dlho tepla, chodime k babke do puchova z KE a 4 hodiny vlakom, aj pre dospelého je super. Jedina nevyhoda ... farba sa trochu ošucha, nam padala a proste na to čo prežila stale funguje ako ma. Na čaj mame 1L pre nas všetky a nelutujem. Teraz hladam termosku pre deti do školky.

anika2007
27. mar 2023

@mama4444 celonerezovy obedar ceskej znacky orion.fakt kvalita a vydrzi jedlo teple.