Syn začal štrajkovať s jedením

20. dec 2022

Od 5m papal úplne krásne, až na počudovanie zjedol všetko, žiadna reakcia ani alergia, vsetko mu chutilo od mäsa cez všetku zeleninu, cestoviny, strukoviny, ovocie tiež jedol všetko, pečivo, jogurty, tvaroh atd... Ale teraz ma 14m a posledny týždeň extrémne štrajkuje, vidím na ňom ze je hladný ale keď si sadne do stoličky, a zacnem mu po lyžiciach dávať jest tak zatne ústa a nechce. Aj si jedlo chytí do rúk, chytí aj lyžicu a bavi sa s tým ale na množstvo viditeľné zje o dosť menej ako predtým čakala som ze bude jesť postupne viac a viac, nič mu nieje, žiadna choroba ani chrípka, furt skúšam niečo nové mu dávať ale akoby štrajkovať so všetkým. UM vypije už len ráno po zobudení a vecer tesne pred spaním, a aj s mliekom je to horšie, predtým dal aj 210ml, teraz 120-150 max.. Je to nejaká regresia v jedeni alebo co to je prosím vás?

evica17
20. dec 2022

Možno mu idú stoličky. Len ponúkajú,nenutt amono sa to rozbehne zas hádam.

ivangeline
20. dec 2022

Mojmu idu zuby. Asi aj vsetky naraz. :D Tiez nechce velmi jest. Len sladke a riedke.

zorkahorka
20. dec 2022

To je uplne normalne.deti do roka jedia, kebo chcu vsetko ochutnat.vsetko je pre ne nove.po vyse roku apetít klesa,zacinaju vymyslat,preberat.ale môžu ist aj zuby...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz