Strava ročného dieťaťa

kikundela
3. jún 2024

Ahojte. Idem si po radu. Malý ma rok. Keď sme zavádzali prikrmi papal pekne mrkvu, zemiak, brokolicu, batat.... A potom sa niečo pokazilo a nechce už nič len výživu. Myslím ze bol Chory alebo mu vychádzali zúbky.... Ale okrem výživi mi nezje skoro nič. Niekedy spapa aj zeleninu, niekedy mu to musím miešať s výživou lebo ináč to nezje. Mäso vôbec. Vyšla mu alergia na lepok, laktózu... Vajce... Ja už ani neviem co mu mam dávať, a aj keď niečo urobím tak to zjeme my lebo to proste nechce. Ešte zje ryzovu kašu.... Keď vidí ze jeme pozerá aj mu dáme ochutnať jablko, banán napríklad... Ale skrci nos a ani do úst nevezme 😔 ja už som z neho zúfalá. Normálne mi je smutno z toho ze funguje v podstate na výžive. Mali ste niekto takto s detičkami? Rozjedli sa potom? Stale mu spravím núkam hoci len dve lyžičky zje.... Na silu mu to dávať nechcem. Ďakujem za každú radu 🙏🏻

lucia13022023
3. jún 2024

Možno blbosť, ale výživu papa z kapsiciek? Kamoškin malý papal len kapsicky, tak kúpila také znovu plnitelne z dm, a do toho mu davala jedlo. Ale teda mixované. Tak ho v poddtste klamala ze papa výživu ale jedol prikrm

mamkacharlotta
4. jún 2024

Môže to byť aj zubami ze idú.. Náš tiež pomenej teraz papa.. Idú mu stoličky dole... Aj to. Horuco mu nerobí dobre.. Nechce papať ale snažím sa aspoň dajaký chlebík.. Polievku na obed... Výživu... Keksíky... Chrumky...