Stolička Peg Pérego Prima Pappa Zero 3 verzus Prima Pappa Diner

tivka
15. nov 2015

Dobry den, prosim, tie ktore mate PP Prima Pappa Zero 3, ako ste spokojne? V predajni posobila uzsie nez Prima Pappa Diner a rozhodujem sa medzi tymito dvomi. Zaujimalo by ma ci sa tam v pohode zmesti aj starsie dietatko - aj co sa upinacich pasov tyka (rocne a viac), popripade ci je skor len pre drobnejsie a chudsie deticky alebo aj pevnejsie sa tam dobre zmestia. Do kedy ste ju vyuzivali? A je dostatocne stabilna/pevna aj ked sa tam dieta uz dost vrti, je bezpecna? A co sa tyka kvality stolicky, nekazi sa ten mechanizmus skladania a polohovania? A ten material eko koza je dobry? Budem vdacna za kazdy jeden nazor/prispevok, dakujem 🙂

1lucka
12. dec 2015

Dobrý deň,
tak my sme dnes kúpili PP Zero3 ekokoža a som max. spokojná, stolička je fakt super,nie je to taká veľká obluda ako väčšina stoličiek, jednoducho a rýchlo sa skladá, po zložení nezaberá veľa miesta, čo bolo pre mňa rozhodujúce pri výbere, máme tú verziu v ekokoži, bála som sa, či to nebude tvrdé, lebo vyzeralo to pevne, ale je mäkká, od PP máme aj kočiar a denne ho rozoberám skladám do auta a von, a aj po polroku vyzerá ako nový, tak verím, že aj stolička bude taká a bude dobre slúžiť.
Jedinú vec, čo ľutujem, že sme ju nekúpili skôr,lebo synček vidí, čo robím, je kľudný a má postarané o zábavu.

tivka
autor
12. dec 2015

@1lucka Dakujem pekne 🙂 Nakoniec sme uz kupili aj my stolicku, ale z bazarika starsiu verziu Peg Perega - Prima Pappa. Ma tusim styri polohy na chrbatik, ale nie az tak nizko ako Zero3,tak este mesiac chcem pockat a az potom v nej budem dcerku krmit. Tiez som si hovorila, ze som sa mohla skor rozhybat s tou kupou a kupit tu Zero3 novu hned od malicka ltakto som si povedala, ze usetrim a kupim z bazarika ked uz ma takmer 6mesiacov dcerka. Ale kvalita a dizajn tych stoliciek Peg Perego vyzera dobre 🙂