Stolička na kŕmenie IKEA. Máte s ňou skúsenosti?

janka3.12
2. feb 2010

Ahojte, hľadala som v témach a nenašla som nejaké novšie info, rada by som Vás poprosila ak máte nejaká skúsenosti so stoličkou na kŕmenie z obch.domu IKEA, mohli by ste napísať či ste s ňou boli prípadne neboli spokojné? Chystáme sa ju totiž kúpiť, synček má 5 mes., som si istá že sú lepšie vybavené stoličky no cena je cena, vďaka

babulina
2. feb 2010

my ju doma nemame, ale prileztiostne ked ideme niekam jest tak vacsina restik ma tu klasicku ikeacku stolicku, a popravde doma by som ju asi nechcela,
neda sa polohovat, pokial si nasa bambula nesadla sama tak som ju krmila v takom polo sede polo lahu, zda sa mi malo stabilna ta ikeacka, to co obcas vystraja v stolicke je strasna sranda naklana sa na vsetky strany, obcas ked je trucovita tak sa tak pekne hodi a keby dopadla na ten plast no neviem neviem, a este sa mi zda velmi uzka, nasa sice je taka palicka tenka ale ako je vacsia tak uz sa mi tam obcas tazsie dava
my mame fabulu a som s nou spokojna, ja by som asi skorej kupila nieco ine napr z druhej ruky to by mohlo byt cenovo prijatelnejsie

bihan
2. feb 2010

My máme ikeácku u našich, doma máme len taký sedák, ktorý sa pripevní na normálnu stoličku, ani jedna nemá polohovanie a nikdy mi to nevadilo, lebo s príkrmami (aj to dosť pomaly) sme začali až keď malá sedela.
Tá ikeácka mi nepríde nestabilná, len treba dieťa vždy poriadne pripásať, aby nemalo tendencie sa postaviť.

Mne osobne napr. vadí na tých megastoličkách, že zaberajú hrozne veľa miesta.

babulina
2. feb 2010

bihan zalezi asi od velkosti kuchyne, u nas doma mi taka mega nepride ale v kamoskinej kuchyni ano

lante
2. feb 2010

Jani aj my ju máme doma, Miško v nej v pohode sedí..........kúpila som mu do nej ešte taký akoby mantinel, takže sa tam ani zo začiatku neknísal. Sa po ceste do IKEI stavte, odskúšaš je a uvidíš. Ja som spokojná. myslím, že postačuje 🙂 Však Bihan 😀

tu je foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ak si doteraz nepotrebovala polohovateľnú stoličku tak ju podľa mňa už potrebovať nebudeš. Ja som brala aj pultík a som spokojná. Pri staršom synovi som mala takú klasickú drvenú a tá mi teda nevyhovovala ani trochu....ale čo som už s ňou mala robiť, keď mi ju mamina s nadšením doniesla. Nemohla som jej povedať choď ju vrátiť do obchodu.

lante
2. feb 2010

Danu, v tej téme na tej adrese to zobrazuje už lampu 😀
Ale to bola iná stolička než máme my.

bihan
2. feb 2010

Gulliver je myslím tá drevená...plastová je antilopa.. my v nej máme takého kraba-vankúš.. tiež z ikei.. výhodou tej antilopy je navyše to, že keď ju potrebuješ preniesť napr. k svokrovcovm, tak odpojíš nohy, stoličku hodíš do kufra a máš po probléme.
Babulina, s Fabulou mám súsenosti, síce je úžasná, ako sa dá skvele polohovať a neviem čo, ale zaberie neskutočne veľa miesta, ktoré v kuchyni nemáme. 😉

lante
2. feb 2010

My teda nemáme najmenšiu kuchyňu no neviem si predstaviť že by som tu mala dve tie obrie stoličky 😝

dobromila
2. feb 2010

Máme doma, je v pohode, prakticka na udrzbu a tazsie sa z nej vylieza, kedze nema opierku na nohy 😀 Za tu cenu sa myslim oplati

berus222
2. feb 2010

zase je na ich stranke, ze stahuju z obehu dalsiu detsku stolicku.

potrebujeme kupit nejaku lacnu co budeme pouzivat iba cez vikend a rozmyslala som nad stolickou antilop. ale neviem. uplne ma odradilo, ze uz 2. detsku stolicku stahuju.

berus222
2. feb 2010

baby, mohli by ste mi prosim niektora zmerat vysku otvoru na nohy. prosiiim

monkap
2. feb 2010

my ju mame doma a absolutna spokojnost 😵 😵 dobra udrzba, stabilna, prenosna, ..... polohovanie mi nechyba - kym dieta nevie sediet, krmili sme v lehatku ....

stelca
2. feb 2010

My ju máme tiež som spokajná, mala ma aj pultik ten sa dá lahko utriet je super a má super stabilitu. 🙂 🙂

lante
2. feb 2010

beruš priestor na nožičky?

monkap
2. feb 2010

teda tu ANTILOP mame, kedze su aj ine od Ikea .... aj pultik k tomu 🙂

berus222
2. feb 2010

lante myslim tie otvory. lebo nas maly ma tluste nohy a uz sme mali umele sedatko do vane z ktoreho som ho nemohla dostat, preto by som to chcela zmerat.

lante
2. feb 2010

Na výšku som namerala 11,5cm a na šírku

monkap
2. feb 2010

berus: vyska otvoru cca 12,5cm ... ja teda neviem, ale mam syna 2 roky a 9 mesiacov a sadne si tam v pohode ...

lante
2. feb 2010

na šírku v strede 11cm

lante
2. feb 2010

tá výška je po pultík ak je stolička bez neho tak toľko koľko píše monkap

monkap
2. feb 2010

ale je fakt, ze on je chudy 😝

monkap
2. feb 2010

lante: som pozerala, ze kazda sme inac namerali 😀

berus222
2. feb 2010

dakujem baby

skolara
4. júl 2010

je skvela a velmi spratna 😵

andika10
5. júl 2010

no mi ju tiež používame, ešte aj teraz, hoci budú mať dva roky, a uplne nám vyhovuje., u nas rozhodla aj cena keďze je lacnejšia než ostatné, a ja som kupovala dva naraz, a či zaplatim 40eu alebo 150eu to je rozdiel

orchidea13
5. júl 2010

Ak si dobre pamatam,nemá podpru noziciek a to nie je vhodne pre spravny vývoj chrbtice...

andika10
6. júl 2010

ano nemá tú podporu, ale dieťa vtomn nesedí hodiny v kuse, aspoň ja som ich tam dávala iba na ten čas kym ich nakrmim

zuziq
8. feb 2011

my mame dokopy 3 stolicky - jednu doma, jednu u svokrovcov a jednu u nasich, kedze byvame daleko od seba. Jedna z nich je ikea a musim povedat ze je podla mna super... Moj maly vobec nevidi rozdiel v stolickach a to mam doma kvalitnu stolicku so vseliakymi vymozenostami. V kazdej sa mi napapa rovnako dobre 😉 To ze nema opory na nozky ani polohovanie mu nijako nevadi - polohovanie sme nikdy nepouzili ani na tej stolicke doma. Takze ak niekto nema peniazky na zvys, podla mna je ikeacka stolicka uplne v pohode za par korun. A ani nemam pocit, ze by bola nestabilna, maly uz sam chodi ale postavit sa v nej nevie a aj ked sa v nej prevaluje na bok, vobec sa so stolickou nic nedeje, neprehyba sa.

dadis
8. feb 2011

@zuziq suhlasim, tiez mame doma "ultra super" stolicku, na chalupe klasicku plastovu ikeacku...a musim povedat, ze keby ze viem predtym, aka je super, tak kupim aj domov ikeacku...je super skladna, lahucka, umyvatelna, pohodlna, stabilna...vsetko naj..vsetky tie veci navyse (polohovanie, hojdanie, znizenie, polstrovanie) su u stoliciek dost zbytocne...ta nasa na chalupu na vysla tusim 11€ + podnos...minimalna investica, maximalny efekt

norkiego
4. jún 2015

tiež rozmýšľame nad Antilop stoličkou. Neviete náhodou do koľkých kg/do akého veku dieťaťa je? ďakujem