Ste spokojné so sterilizátorom fliaš Philips Avent?

darina85
30. dec 2012

Dievčatá uvažujete alebo prípadne používate tento sterilizátor fliaš Avent? Ste spokojné? Alebo prípadne ako inak sterilizujete fľaštičky, cumlíky a odsávačky? Ďakujem 🙂

galaxy
30. dec 2012

ahoj, švagrinká má ten do mikrovlnky a je max spokojná

ritusuk
30. dec 2012

ja mam tiez,ten do mikrovlnky a je skvely,za 6min. mam vysterilizovanych 6 flias+cumliky,flasky na caj atd, mam dvojcata a tam nebol cas vyvarat,teraz ho vyuzivam pri malej a som strasne rada,ze ma nan drahy nahovoril,oplati sa 🙂

zivika
30. dec 2012

@darina85 tiez som mala ten do mikrovlnky a urcite ho budem pouzivat aj pri druhom babatku...

tatiana7777
30. dec 2012

Aventovy je super tiež odporučam ;) oplati sa kupiť ho.

uhnakova
30. dec 2012

Mame Avent do mikrovlnky a je super, zmestia sa don aj vacsie sklenene flasky Nuk 🙂.

jagu81
30. dec 2012

Aj ja mozem len odporucat, super pomocnik!

luliu
30. dec 2012

@darina85 Ja mam Avent sterilizator, ale nie ten do mikrovlnky a 100% spokojnost. Pri dcerke sme ho nemali, sterilizovala som vo vriacej vode a je to neporovnatelne. Usetris na energiach, i vode. Urcite by som ho kupila znova 🙂

adelajda2012
30. dec 2012

Aj ja som mala tento sterilizator a bola som spokojna...ako som umyvala, tak som davala rovno do sterilizatora a ked bol plny, tak som zapla. Pohodlne, prakticke, rychle.
Kym som ho nemala, hadzala som veci do rychlovarnej konvice ;)

cabby88
30. dec 2012

Aj ja mam ten do mikrovlnky a super vec fakt 🙂

inga110
30. dec 2012

JA SOM MALA TEN PARNY, NIE DO MIKROVLNKY, A ODPORUCAM, USETRI KOPEC SASU, JA SOM TAM DAVALA STERILIZOVAT VSETKO, OD FLIAS, CUMLOV, LYZICKY, ...NO OZAJ SUPER VEC, SKUS KUPIT POUZITY , NEUVIDIS ROZDIEL OD NOVEHO, FUNGUJE STALE ROVNAKO 🙂

vodnarky
30. dec 2012

Ja som mala tiez ten parny a bola som s nim velmi spokojna..presne ako pise @inga110 sterilizovala som v nom skoro vsetko.. 🙂

mthr
23. feb 2013

Ahojte, viete mi poradit aky je rozdiel medzi sterilizatormi do mikrovlnky a tymi parnymi? Neskodia vlny v mikrovlnke nejako? Dakujem

lucya1985
22. apr 2013

ahojte, zmestia sa do parneho sterilizatora Avent aj flasky znacky Mam?

smajluska
31. okt 2019

@lucya1985 Dobry den, zistila ste ci sa do parneho sterilizatora Avent zmestia aj flasky Mam? Chcela by som kupit aj ohrievac na flasky, ale neviem do ktoreho sa zmesti aj flaska Mam.