Smoothie mixér na príkrmy

hanaxxx
22. jan 2022

ahojte, pouzivate niekto smoothie mixer na prve prikrmy? rozmyslam, ze by som si kupila nejaky lacnejsi a pozdejsie ho pouzivala na smoothie. len mi napadlo, ci to nebude mat problem mixovat, ked tam dam len uvarenu zeleninu bez vody, ci to nebude prilis huste. a bola by som rada, ked by to rozmixovalo aj male kusky masa..mate niekto skusenost? mam len tycovy mixer a nechcem vyhadzovat vela penazi (riadny velky mixer) za nieco, co budem pouzivat iba kratko

hipuska
22. jan 2022

@hanaxxx tyčový ti na to úplne stačí. Ja som pouzivala takto dačo a tiež parada. Jedlo som neváhala priamo v tej miske v chladničke. Varila som na 2 dni. Isto sa ti neoplatí nič veľké kupovať. Ja som mixovala iba 2 mesiace,.potom som prešla na jedlo pucene vidlickou

hipuska
22. jan 2022
andreatytler
22. jan 2022

@hanaxxx Ak mas rada tie smoothie a vies ze ho vyuzijes aj do buducna tak kludne, ale na niektoru mixovanu zeleninu budes potrebovat vodu. Inac to bude prilis huste. To bez ohladu na to aky mixer pouzijes. Ja mam tycovy a pomixuje aj masko bez problemov.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surama
30. jan 2022

@hanaxxx Ahoj, ja som to dnes skusila a paradne to rozmixovalo. Dala som trosku vody, v ktorej sa varila zelenina, takze v poho to rozmixoval 🙂 Ale l, teda, mixer uz mam doma dlho, nekupovala som ho kvoli prikrmom. Ak by som nemala, tak urcite by stacil tycovy 🙂

karima512
20. jan 2023

ja mam maly hurom od vitariana, je malicky ale vykonny, nechcela som velky lebo by som ho na ine nevyuzila, iba na smothie som chcela