Slovná podporu extrémnych nejedákov vek 2+

29. jún 2024

Mamičky prosím o slovnú podporu extrémnych nejedakov vek 2+
Lebo skončím na psychiatrii z toho môjho.

janinah
29. jún 2024

Má výš.krvny obraz a železo? Môže to mať súvis.

minenkak
29. jún 2024

Pre moje decko bola najlepšie jedlo vodička so stavickou,bolo kosť a koža.

creatiw
29. jún 2024

ja som hravou metódou išiel na deti s jedením lyžica ako lietadlo so zvukmi samozrejme otvoriť pusu, vytvarované srdiečka z jedla pri listovaní knižky so zvieratkami a ukazovať ako papajú zvieratká na videách atĎ,....🙈 aby dieťa odpútalo pozornosť od nútenia

brezza
29. jún 2024

Mojmu pomohol b-komplex v kvapkach

zorkahorka
29. jún 2024

Slovna podpora? Nevhces? Nebudes jest nic. A nedaj mu okrem vody a ovocia nic. Cely den. Uvidus, ako ti bude po par hodinach hladu paradne jest!

dada0902
29. jún 2024

Je kojeny?

nika23t
29. jún 2024

Vydržať. Ja mam takú teraz uz tretiu, od najstaršej ako cez kopirak. Skúšala som kŕmiť, ponúkať, prosiť, hrať sa počas jedenia, čítať, tablet zapnúť, lietadielko, to nie je pre nejedakov, to je pre deti, co sa nudia. Jedli sme spolu, osobitne, s inými deťmi, kričala som, prehovarala, prosila, sľubovala. Roky na rodičovskej som mala pocit, ze cely môj deň, každý deň, sa točí len okolo ponúkania jedla. A keď som nedala, ze však vyhladne, tak proste dokázali nejesť. Po rokoch si každá nasla nejaké obľúbené jedlá, co točíme dokola. Ale dodám Ti nádej, najstaršia, 14 ročná, od 13 začala jesť celkom normálne 😊 Takže, ak je zdravotne v poriadku, len vydržať. Veľa trpezlivosti prajem ♥️