Skúsenosti so zmrzlinovačom

natuska87
3. júl 2014

damy, mate skusenosti?Ste spokojne so zmrzlinovacom?Dakujem

ellca123
3. júl 2014

kupila som ten lacnejsi co sa dava to vnutro do mrazaku,spodok primrza,
ale ked tomu nejako pomozem - ta zmrzlina je fakt dobra,decka ju miluju len ja sa vytrapim kym ju pripravim

asi treba ten drahsi co chladi sam

ichbinich
3. júl 2014

@natuska87:
Aky mas na mysli?
Pasivny? Aktivny s kompresorom? Nanukovac?

Nanukovac: vyhody: jelmi jednoduche, staci naliat zmes, strcit rucky na nanuky, dat do mraznicky a cakat. Lacne. Nevyhody: Zmrzlina ma velke krystaly vody, lebo sa pocas mrazenia nemiesala.

Pasivny zrzlinovac: Vyhody: relativne maly, lacny, od 20€. Zmrzlina sa miesa pocas mrazenia, teda bude kremova. Nevyhody: Potrebujes vela miesta v mraznicke, lebo sa dava zamrazit cela miska. Musis vediet 24 hodin popredu, ze budes robit zmrzlinu. Da sa urobit iba jedna davka, potom zase treba dat misku zmrazit. Ak ta zmes mrzne pomaly, miska uz nemusi mat tolko "chladu v zasobe", ze sa ta zmzlina urobi.

Aktivny s kompresorom. Vyhody: Zmrzlinu mozes robit hocikedy, mozes robit niekolko druhov za sebou, zvycajne tie pristroje aj chladia flase vina, zmes sa stale miesa, zmrzlina bude kremova, ak po spokceni jedneho programu este treba dalej chladit, staci stlacit gombik. Nevyhody: velky, tazky, drahy (od 200€).

P.S. ja mam tie male nanukovace pre srandu a aktivny s kompresorom. Pasivny ma svagor, u neho sme to tiez skusali 😉

natuska87
autor
3. júl 2014

Nie, mam ten lacnejsi ,30 eciek.Mame radi zmrzlinu a kupovat ju denne vo vacsich mnozstvach mi pride neunosne....preto sa radim,kupit, ci nekupit...dakujem

natuska87
autor
3. júl 2014

@ellca123 dakujem

sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz