Skoro ročný syn nechce jesť

4. okt 2023

Caute, syn ide mať už rok a stále nechce jest 😩jedlo vypluva hádže na zem zje tak 5%, nejdú mu zuby neni chorý, už skúšam 2 mesiace túto metódu že nech sa sám naje alebo nech zje kúsky a žiaden pokrok. Zje ryžu ale väčšie kusy nič…som zufala

januska12323
4. okt 2023

Priberá, má energiu? Niektoré deti žijú doslova zo vzduchu a stačí im to.

tosomja
4. okt 2023

Ja som ročným mixovala, keď nechceli. Napríklad mäso, zeleninu, cuketu povarila, dala korenie, pomixovala na omáčku. Uvarila kolienka a zmiešala s omáčkou. Alebo ryžu a s omáčkou. Boli aj kúsky, aj mäso, zelenina.

autor
4. okt 2023

@januska12323 priberá ale malinko úplne na poradňu ideme až o týždeň čiže uvidím čo povie lekár, ale energie ma za 4…asi mu stačí len moje mlieko 😩😩

autor
4. okt 2023

@tosomja ale aj keď ho krmim tak zje tak pár lyžičiek a dosť 😫a kolienka detto to vypluva

tosomja
4. okt 2023

Ani také že kaša, výživa, jogurt nechce?
Mixovane zje?

januska12323
4. okt 2023

Keď sa naje z mlieka tak tuhá strava mu nechýba

pixi35
4. okt 2023

Ahoj..tak isto sme mali aj my...trvaj na tom u doktora, nech mu spravia test na laktozu a na ostatne..celiakia atd.
Ani nas syn, od malicka nepriberal, krmit sme ho museli na silu..najprv sme si mysleli, ze bude extremne vyberave..a potom, ked uz kakal krvave a zelene, tak nas konecne nasa doktorka poslala do nemicnice, tam nas hospitalizovali a zistili, ze ma lakt.intoleranciu a allergiu na kravske bielkoviny..a nakolko skoro vsetko obsahuje aspon stopy mlieka, alebo maslo, alebo srvatku tak jemu bolo vlastne zle ked jedol..a preto sme ho museli krmit aj nasilu, lebo sa naucil, ze ked sa naje, tak bude mu zle..

pixi35
4. okt 2023

@januska12323 aj my sme si mysleli..a nakoniec nam zistili lakt.intoleranciu a alergiu na kravske bielkoviny

autor
4. okt 2023

@tosomja jogurt a kasu zje