Ryžová alebo krupicová nemliečna kaša do umelého mlieka

13. sep 2023

Ahojte chcela som kupit good night ale omylom som kupila jednu ryzovu nemliecnu bananovu a krupicovu nemliecnu, myslite, ze mu na vecer do UM mozem dat trocha na zahustenie ci radsej nie?
Dakujem.

lubkovaandrejka
13. sep 2023

Ahoj, jasne 🙂 Preco by si nemohla? Ja davam krupicovu nemliecnu na vecer uz dlho.

autor
13. sep 2023

@lubkovaandrejka lebo tam nie je to good night tak neviem a hlavne tam pisu, ze krmit lyzickou ale on mi uz vecerne mliecko len prespi... tak keby mu dam 2 lyzicky len na zahustenie do 180 ml? je podla teba kravina?

anavixy
13. sep 2023

Good night negood night, tam je realne aj nejaky rozdiel? Ak to mas tak zauzivane, tak mozes dat aj tuto, samozrejme. Aj to ze je bananova bol omyl ci to stale davas s prichutou?

autor
13. sep 2023

@anavixy ja to idem skusit 1x v zivote, ma 5 mesiacov a kupila som tu 4+.

lubkovaandrejka
13. sep 2023

To je jedno ci je tam napisane good night ci nie, neboj sa. Ja viem,ze ked ma clovek prve dieta potrebuje sa vo vsetkom poradit a ma stres. Ja osobne by som teda krupicovu teraz na noc nedala, kedze ma lepok a este si to neskusala, aby ho tak nebolelo brusko,ze sa obaja nevyspite a zas ta ryzova by bola vhodna,ale ked si este neskusala banan, tak tiez by som sa bala reakcie. Neskusis zajtra cez den dat jednu alebo druhu ci nezareaguje ? A dalsi den zas a ked to bude ok, tak az tak dat do flasky? Kebyze mi nezje na lyzicke, tak asi skusim tiez cez flasku a na lyzicke o mesiac, ked bude vacsi..

autor
13. sep 2023

@lubkovaandrejka mame lepok zavedeny odvar z vlociek a do neho UM, cize to uz aj normalnu krupicu mu svokra uz pozachrbat dala a nebolo to zle ale budil sa ako bezne 🙈

lubkovaandrejka
13. sep 2023

Jaaj,tak potom skus dat do flasky 🙂 hadam ti to pretecie cez ten sosak :D

bluemoon24
13. sep 2023

Jestli uz ma zavedeny lepek, tak muzes. Ale dej mu tu krupicovou neochucenou, ta bananova je slazena, coz krom toho, ze je absolutne nevhodne pro 4m dite, by ho mohlo nabudit a mas po spanku.

anavixy
13. sep 2023

Ahaa, tak ja suhlasim s tym co pisu zeny vyssie a este dodam ze vobec to nerob. Naco? Myslis ze ti prespi celu noc? To su stare prezitky, ze ked dieta nastopes na noc, tak bude spat do rana, ale nie u kazdeho to plati. A obzvlast ked je to 5m dieta. No ale vsak vyskusaj… a bananovu za mna tiez vobec nie, sladena a umela.

autor
13. sep 2023

@lubkovaandrejka urobila som uz vacsiu dierku len nedam 5 lyzic ako pisu ale dam 2 az aspon zahustim 🙈

autor
13. sep 2023

@bluemoon24 mam uz 5 ale ano banan sme este neskusali.

autor
13. sep 2023

@anavixy dobre dakujem moc za radu

simona1306
13. sep 2023

autorka, ja som tak robila malej, na vecer, do 180ml som sala cca dve tri kavove lyzicky nebolo to moc huste, ale mala sa mi najedla lepsie a aj spala dlhsie a budila sa maximalne raz nad ranom 🙂