Rôzne značky príkrmov pre bábätká

martina374
7. mar 2015

Ahojte, prosím vás poradte mi ako sa vyznat v detských príkrmoch.Znaciek je milion a clovek nevie co si vybrat. Ktoré značky sú najlacnejšie? s ktorými máte dobré skúsenosti? HIPP, NESTLÉ, HAMÁNEK, NUTRILON,BEBA, SUNARKA,HUMANA,BEBIVITA, HAMI??? Dakujeem

lulistek
7. mar 2015

@martina374 podla mojich skusenosti, prikrmy su najlepsie od Hipp, Nutrilon a Hami. Neviem aky druh prikrmov mas namysli. Hipp ma super ovocne prikrmy ( zeleninove som nikdy nekupovala, resp. sme len raz vyskusali, tie sa daju varit a su aj zdravsie ked si sama navaris pre dietatko ), Nutrilon ma super kase, Hami ma super kase, ovocne prikrmy a aj mliecko ktore pouzivame dodnes, najlepsie nam sadlo. Kase hodnotim tieto najlepsie lebo oproti Nestle a Sunarke sa velmi dobre rozpustaju, tieto nestle a sunarka nechavaju hrudky. Ostatne som neskusala. Aj Hamanek ma dobre vyzivy, daju sa kupit aj DIA bez cukru, Najlacnejsie ovocne prikrmy su aj OVKO ale tam je tak vela cukru, ze to je skor ako dezert nie ako ovocny prikrm, preto som uprednostnovala radsej Hami, napr. cucoriedkovu alebo Bio jablkovobananovu, ktore mali super chut aj pre mna a boli bez pridaneho cukru.

zita19
7. mar 2015

pomer cena, kvalita a chut je najlepsi u Babylove z DM. Aspon nasmu krpcovi chutia vsetky. Ci uz ovocne alebo hotove jedla. Kase sa mi zdaju neskutocne drahe, nech je znacka akakolvek.

siska53
7. mar 2015

@martina374 ja som to striedala - prikrmy a kupovala som ich aj tak minimalne. No kase som kupovala vacsinou Hami.

hrjanka
7. mar 2015

Prikrmy - babylove, sunarka - su bez prisad. Kase - ziadne z tych znaciek, co si vypisala, su to humusaciny, staci si prestudovat zlozenie. Ja kupujem kase od Nomina a su skvele, papa ich mala aj ja

slnecnica174
7. mar 2015

Prikrmy HIPP, kase ALETE

moni244
7. mar 2015

príkrmy Babylove a aj to tak raz za 3 mesiace, keď sme išli vlakom, mne to nechcela, mohla som nakúpiť neviem akú značku, nechcela, potom zobrala na milosť tie príkrmy od roka, čo sú cestovina a omáčka, proste nech sú tam kusy, ovocné nechcela, len čerstvé ovocie, kaše tiež odmietala, jediné, čo zjedla, boli Nominal kaše, tie kupované vypľúvala

ivet1371
7. mar 2015

Vnucke chutia kaše Nutrilon a Sunarka.