Riady k príkrmom

leria
7. nov 2014

chcem sa opýtať co ste kúpili, ked ste začínali prikrmovať.....ake hrnčeky, misky a tak.....ja uvažujem nad touto sadou, tak mi poraďte ci sa oplatí....lebo fakt neviem čím zacat....aby som zase nenakúpila zbytočnosti, ktoré nevyužijem..... táto sada mi príde praktická aj cenovo v poho, akokeby som mala osobitne kupovať,ci?
http://www.rajhraciek.sk/fisher-price-startovac...

ushuaia
7. nov 2014

Ja som si kupila jedalensku sadu Avent v lekarni...som spokojna a mam aj tie pohariky s naustkom tiez od Aventu...a najma poharik nevyuzijes hned, az tak od roka... 🙂

eeffka
7. nov 2014

@leria nic, lyzicky, misky aj pohar domam mame... ako je to pekne, ale dalsia raroha a podla mna vyhodene peniaze

ichbinich
7. nov 2014

@leria:
Uprimne povedane, a po skusenostich s dvoma detmi: Hocijake umelohmotne misky a pohariky a lyzicky 😉
Mozes, ak sa ti paci, kupit nejaku "paradnu" misku. Ale najneskor, ked sa bude dieta chciet krmit samo, budes rada, ze mas 6 misiek z Ikea za 99 centov, k tomu 6 poharikov za 99 centov a kopec lyziciek, ktore boli ako darcek na nejakych vyzivach 😉 😀
Na jedno jedlo som spotrebovala minimalne dve misky a 3 lyzicky. Lebo deti si prekladali jedlo z jednej misky do druhej, samozrejme v kazdej ruke lyzicka, a ja som mala tretiu lyzicku v ruke a snazila sa ich pomedzi to nakrmit... Teda ak sa dali 😉 😀
Keby som mala iba 1-2 misky, to by som iba v kuse umyvala 😉
Pozor, vela tych peknych misiek nemoze ist do umyvacky alebo do miktrovlnky, tak si to skontroluj na obale.
Co sa hodi neskor je umelohmotna vidlicka, ked budecchciet jest dieta same, ale aby naozaj ako vidlicka fungovala, aby sa na nu naozaj dalo nieco napichnut!

liebling98
7. nov 2014

@leria mne osobne to príde zbytočné a predražené. Ale aj ja som pri prvom dostala a kupovala kopec zbytočných vecí, ktoré som využila 2-3 x.
Tretieho syna krmim z obyčajnej porcelánovej misky z IKEA, na cestovanie a keď sa začne učiť jesť sám máme taký set miska a tanier z umelej hmoty a gumou na spodku tiež z IKEA. Majú tam aj také sety rôznofarebnych misiek, poharikov, tanierikov. To sa zíde vždy aj pre starších - nakrájam im do toho ovocie, alebo nasypem nejaké piškóty, aby zobkali popri hre.
Na začiatok radšej menej. Skús sa pozrieť po obchodoch, či neuvidíš nejakú peknú misku, nie zrovna možno pre deti. Lebo to, čo je napísané, že je pre deti, je neskutočne predražené.

liebling98
7. nov 2014

@eeffka
@ichbinich
predbehli ste ma 😉

ushuaia
7. nov 2014

@liebling98 @effka @ichbinich...inak suhlasim s vami baby...je to marketingovy tah...dnes mala je aj z obycajnych porcelanovych, a minule som natrafila na pekne misky s mickey mousom v kaufalnde tusim...a nestali tolko ako aventove...no sada sa mi pacila, tak som si ju kupila...inak tu kde zijem by ma vysli este viac, tak vzdy vsetko kupujem na minimalne rok dopredu... 🙂