Rastúca drevená stolička

sisa22x
26. aug 2022

Ahojte, idem ku Vam s prosbou o radu 😁 mame 2,5 rocnu dcerku a zvazujeme drevenu rastucu stolicku. Viete mi odporucit ktora je najlepsia a co je u nej take najlepsie ? Zvazujem ju zatial preto, lebo zaberie malo miesta alebo sa mylim ? 😂😂 mame peg perego, ale tu preberie mladsia dcerka a odmietam kupovat dalsiu, pretoze zaberie velmi vela miesta 🙈🙈🙈
Dakujem krasne za rady ❤️❤️❤️

bozenas
26. aug 2022

Ahoj, ja som kupovala minulý týždeň Hauck- rastucu stoličku. po niekoľkých dňoch skúšania- spokojnosť. odskúšaná synom 6r- kedže nás čaká škola, tak k písaciemu stolu. a odskúšaná aj dcérou 2,5r. Nastaviteľná výška sedenia aj opierky nôh. pre menšie deti možné aj zapnutie pásu. nosnosť do 90kg, sedí sa na nej fajn :D

mimi2120
26. aug 2022

My mame tiež Hauck Alpha+ a sme spokojní.

sisa22x
autor
26. aug 2022

@bozenas
@mimi2120
Dakujem 🙂 Dievcata a kolko vazi ta stolicka ? Je moc tazka ? A zaberie menej miesta ano ? 🙂 ci sa da pekne zasunut k stoli

kveova
26. aug 2022

my mame stokke tripp trapp aj lacnejsiu verziu inej znacky 🙂 top vecicka, nemenila by som, aj dizajnovka do kuchyne aj zabera malo miesta co je velmi prakticke 🙂 narodziel od obycajnych stoliciek pre deti

bozenas
26. aug 2022

@sisa22x takto ju máme pri jedálenskom stole, váha je myslím niečo do 6kg

sisa22x
autor
26. aug 2022

@kveova a aku mate lacnejsiu verziu od Stokke prosim ? A aky je rozdiel medzi nimi prosim ? 🙂

sisa22x
autor
26. aug 2022

@bozenas dakujem krasne a to je stolicka bez pultiku ? Teda da sa odmontovat pultik, neviete ? 🙂

bozenas
26. aug 2022

@sisa22x Pultík sa dá myslím dokúpiť, ale kedže ho nepotrebujeme tak som to neriešila. takto bolo celé balenie

yoxinka
26. aug 2022

@sisa22x
Hauck Alpha máme 10 rokov, pri stole na nej sedí tretia dcéra. Keďže je to drevená stolička, je ťazšia. My ju používame ako jedálenskú, potom budeme predávať. K stolu pre školáka máme na kolieskach a babám budeme tiež kupovať na kolieskach, je to oveľa šikovnejšie ako Hauck, na tento účel mi príde nemotorná. Ale kvalita je super! Záleží, čo od nej čakáš.

guiseppinka
26. aug 2022

@sisa22x lacnejsia je jitro, ale cena je tiez okolo 100e. My mame 3 tripp trappy pri stole. Sedime na nich aj my, paradicka, neviem si ich vynachvalit...

bluemoon24
26. aug 2022

@sisa22x kukni tuto https://www.pinkorblue.cz/kinderkraft-enock-woo... stoji kolem 70€ a je velmi podobna stokke

majlo1234
26. aug 2022

My mame trip trap od stokke, zasuva sa ako bezne stolicky, mame aj pultik, pri jeho pouziti samozrejme stolicku nezasunies, ale lahko sa odnima. Stolicka je perfektna, odolna, lahko sa cisti. Lacnejsia varianta je ta od Hauck

gabika42252
26. aug 2022

@sisa22x pridam aj nasu, my mame zopa grow up, perfektny material, tvrdý, lahko cistitelny, odnimatelny plastovy pultik, potah na stoličku (ten radsej nepouzivame 😊),