Raňajky pre ročné dieťa

18. máj 2023

Baby poraďte co dávať na raňajky. Odmieta mi chlieb s Lucinou, šunkou, vianocku s maslom ....

simsalabim
18. máj 2023

Kase na rozny sposob by nespapal? Jogurt?

54tinka54
18. máj 2023

Praženicu alebo skús kúpiť v dm musli vhodné pre deti od roka. To má môj syn rád už dllho 🙂

beata_k
18. máj 2023

Ovocie, jogurt, musli pre deti, kasu. Moj lubi vianocku, ale ako hrianku.

petamich
18. máj 2023

nas bude mat dva ale na ranajky nechce nic ine ako kasu, musli, jogurt - tak tocime len toto 😵‍💫

squ1rrel
18. máj 2023

Omeleta, waffle, palacinky, muffiny, smoothie

domak2
18. máj 2023

Moj jedáva ovsenu kasu s ovocím, orieskami atď...v podstate už ani nič iné na raňajky nechce. Rovnako staršia dcéra. Tým pádom nemusim vymýšľať. Teda cez víkendy môžu mat co chcú ak chcú. 😁

vulka
18. máj 2023

Kaše.

zuzanka.zuzu
18. máj 2023

dokola točíme 3 tie isté jedlá, niekedy jedno jedlo pár dní po sebe, potom ho to omrzí a ideme pár dní zase druhé jedlo 🙄 a niekedy žasnem ako maminky píšu čo všetko ich deti pojedia a ako pestrú stravu majú, toto u nás nehrozí 😀

jaskolka
18. máj 2023

Kaša, jogurt,musli, cereálie v mlieku, praženica

kris_tin257
18. máj 2023

Náš chcel na raňajky vždy len jogurt, keď mal rok mával stále biely jogurt teraz má väčšinou tvarohové jogurty (má 3.5 roka), chlieb nemáva vôbec lebo v škôlkeava vždy na desiatu a olovrant chlieb tak doma mu ho nedávam vôbec, a kaše/cereálie a podobne máva na večeru

lojzahodvabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
18. máj 2023

U nas najcastejsie boli a su vajicka na rozny sposob.

nikpa
18. máj 2023

Menší syn každé ráno pýta ,,vočky,, ovsené vločky povarím v mlieku, pridám med a popučeny banán, to je základ. Do tohto pridávam čo práve doma mám... hrozno, broskyňa, podrvene orechy, kokos, mak. Ak nedoje, šupnem tu masu na panvicu a na masle spravím z toho placku, počas dňa ju zje len tak samotnú alebo s džemom. Alebo mu skusaj robiť pomazánky, v roku už môže všelijaké možné.

bubu65
18. máj 2023

Kaše u nás prechádzali, robila som aj ryžovú z čerstvej ryže dlho varenú, ovsená chutila a na dochutenie som používala ovocné vločky https://bobule.sk/ovocne-vlocky/