Raňajky pre ročné dieťa

denda007
12. nov 2020

Ahojte čo dávate na raňajky ročným deťom?

petulik92
12. nov 2020

@denda007 my máme mlieko ešte v postieľke a hodinu na to už vianočka,rožtek so zeleninou, veľa robím nátierky (avokádovú, žĺtkovú, mrkvovú..) a Lučinu zbožňuje 🙂

pribinak
12. nov 2020

Ráno mlieko a potom to vo už zvyšok rodiny: pečivo s nátierkou, vajíčko, zelenina, maslo, syr, alebo jogurt, niekto dáva sladké raňajky, ...

zuzzinkaa
12. nov 2020

@denda007 u nás sa už ráno mlieko nedáva. Základom je každé ráno chlebík s maslom, bez neho sa na mna pozerá že čo som jej to akože dala? 🤷🏻‍♀️😂 A k chlebu ide každý deň niečo iné, zelenina, troooosku domáceho lekváru, ovocie, kompót, ale robím aj nátierky (mrkvovú, vajíčkovou, rybaciu)....

margaretka_
12. nov 2020

Obilninove kase 🙂 z vlociek alebo celych zrn, neskor u starsich s ovocim, orechami, semienkami 🙂

selest
12. nov 2020

Nemliecne kase ochutene ovocim, vyzivou... papa odkedy sme zaviedli ranajky miesto kojenia. Uz ma vyse 2 rocky a bez kase sa mu nerataju ranajky

nikpa
12. nov 2020

@denda007 ak už neje UM tak krupicnu kašu, ovsenú kašu, biely jogurt s ovocím, praženicu,

silviasvanova
13. nov 2020

Ovsené kaše s rozmixovanym ovocím, krupica kaša zmiešaná s presnidavkou, puding s UM, lupa ka s masielkom

denda007
autor
13. nov 2020

Ďakujem. Pýtam sa hlavne preto že malého z vločiek zapeka. Chlebík má rád iba suchý.A mlieko doktorka zakázala lebo je chorý momentálne. Tak som si priasla po inšpirácie.

katpox
13. nov 2020

Dojceny+dva pasik z krajca chlebika s maslom sunkou a rajcina, alebo velmi ma rad sladke ranajky typu,ze naparim jablka v paraku na knedle to je za 10 min.rozmixujem a pridam do toho este ovocie, co mame polka banana, hrusku, co je a to ma velmi rad, alebo kusok vianocky,