Prvý čajík

sunflower000
19. jan 2015

Kocky chcem sa opytat, maleho (6. mesiacov) som zacala prikrmovat, doteraz bol vylucne dojceny a zacali sme aj s cajikom a dojcenskou vodou, len problem je v tom, ze maly mi to odmieta pit. Skuste nieco poradit, cajik neplanujem nicim prisladzat, chcem aby sa ho naucil pit nedochucovany...

luka2510
19. jan 2015

ahojky, čajík mu skúšaj stále dávať , on si po čase zvykne. ešte sa chcem spýtať ktorý čajík si skúšala dávať. aj na vodičku, pretože bol pol roka výlučne na mliečku chce to len čas. ja som mojej dcérke už ako dvojmesačnej dávala aj prevarenú vodičku, pretože sa mi narodila pred letom a kvôli teplu som ju musela zavodňovať 🙂

miskacharly
19. jan 2015

@sunflower000 a aký mu dávaš?sackovy alebo granulovany?tie granulovane su sladsie a lepsie chutia,cukor tam nie je,len tie sackove su vacsinou bez chuti a horke.my davame od 1.tyzdna sunarek granulovy a chuti mu.skus mu nehat fľašku v ruke aby ju mal v dosahu a mozno zacne aj sam od seba piť.

sunflower000
autor
23. jan 2015

@luka2510 no varim mu detsky svatojansky taky slabsi...z flasky ho nechce este ked tak trosku po lyzickach...vodu obycajnu prevarenu tu o trosku viac, ale tiez to nie je slava a tiez len z lyzicky, flasa mu nereze

sunflower000
autor
23. jan 2015

@miskacharly neviem granulovane som neskusala, ale tak potom z coho su sladsie ak nie su prisladzane?ja davam len zo sacku ciste bylinky

miskacharly
30. jan 2015

@sunflower000 to neviem,necitala som co obsahuju,ale ked je od 1.tyzdna,tak oni vedia co do nich mozu dat,este take zname znacky.