Prvá stolička na jedenie

sue
9. sep 2015

Ahojte, prosím o tipy na stoličku na kŕmenie:
1.polohovateľná (ešte nebude sedieť, keď budú príkrmy)
2.vhodná do cca 1,5 roka

Ďakujem 😊

alchemilkazltozelena
9. sep 2015

@sue ja som krmila kym mi mala nesedela, v kresielku vibrovacom, dala som si ho na stol v kuchyni...a odtial pekne papala...a ked sedela, tak do stolicky na jedenie uz

lusyke
9. sep 2015

@sue My sme mali aj taku polohovatelnu no mne liezla na nervy pretoze zaberala strasne vela miesta a bola taka nepraknicka, nespratna. Ked mala dcerka asi 10 mesiacov tak som kupila klasicku drevenu rozkladaciu stolicku so stolcekom a s tou sme spokojni doteraz. Ked potrebujeme mat stolicku za stolom tak sa tam pekne zmesti a ked chceme malu posadit inde tak proste stolicku dame dole zo stolceka. Ked budem mat druhe dieta tak urcite nebudem riesit ziadne velke polohovatelne stolicky. Presne ako pise
@alchemilkazltozelena ..da sa vyuzit aj to vybracne hojdacie kresielko na prve prikrmy a potom rovno kupit klasicku stolicku. Moj nazor.

gabriela303
12. sep 2021

@lusyke presne, ako píšeš. Tiež som kúpila plastovú polohovatelnu a výškovo nastaviteľnú, že bude mať malý pohodlie ale je strašne veľká keď sa roztiahne zabere pol kuchyne. Je dosť ťažká a stále ju niekde presuvam lebo len zavadzia .už ten nejaký týždeň uvažujem že ju predám a kúpim tu drevenú so stolčekom 😊 tu skôr využije do budúcna na hranie, kreslenie a papanie 👶

zuzanka.zuzu
12. sep 2021

máme tri: peg perego prima pappa follow me, kinderkraft lastree wood a chicco polly start 2 kuriatko 🙂 ak máš otázku k týmto, kludne sa pýtaj... všetky polohovateľné, najsubtílnejšia peg perego, najdeckejšia chicco, najpohyblivejšia kinderkraft... ale všetky tri sú super, som spokojná 🙂 malý vyzerá byť tiež 😀

lusyke
17. sep 2021

@gabriela303 Tak medzitým už máme druhú dcérku a stoličku som riešila. No objavila som túto znašku JOIE. Je perfektná, skladná, praktická, ľahko sa skladá jednou rukou. Získala aj nejakú cenu za najlepšiu stoličku roka.