Prosím vás, môj malý ma od narodenia problémy so stolicou a nič mu nepomáha.

elina55
14. dec 2019

Prosím vás môj malý ma od narodenia problémy z stolicou, ani doktorka, a pod.. mu nič nepomohlo.. Ani výmena mlieka, 😞 som veľký zúfalá, stolicu ma nehoráznu aj s krvičkou.. Pomáham mu s rektalnou rurkou.. Bez nej to nejde.. 😖
Prosim uvažujem nad kravskym mliekom
Poraďte..
Malý ma 4m

nini1010
14. dec 2019

Poradim ti okamzite zmenit pediatra a ziadat komplexne vysetrenia.mas narok vybrat si aj zmenit lekara.Kravske mlieko ale v ziadnom.propade nedavaj,to by si urobila ozaj chybu.

luba41
14. dec 2019

a má aj ine problemy? exem, kolika, zahlienený, grcká atd. treba íst na gastro, pravdepodobne má alergiu na bielkovinu..ak ano, potrebuje šepcialne mlieko na predpis..

altair
14. dec 2019

nam pomohla gastro, Mudr Klocanova v Kosiciach, ale dietatko uz malo rok. No chodia ku nej aj s babatkami.

diewcatqoo
14. dec 2019

Kravske mlieko urcite nie. Krv v stolici moze znamenat okrem inych veci, aj alergiu na kravsku bielkovinu a keby si mu dala kravske mlieko, zhorsila by si to ovela viac. Chodte s babom na gastro

evalin88
14. dec 2019

Bratranec mi hovoril, ze ich syncek mal tiez v stolici krv, jeho zena vraj nemohla ani kojit kedze bol alergicky na mlieko od narodenia.. a pediater by tuto moznost mal davno preverit, vylucit alebo potvrdit. To s tym nerobi nic..

eryka03111978
16. dec 2019

@elina55 ahoj moja malicka mala tento isty problem, plakali sme spolu, lebo som uz nevedala pozerat na nu ako sa chuderka trapy.... musela som jej dat cipok.... nechcela som ale musela som.... doktorka mi poradila na malej lizicke stavu so slivkoveho kompotu.... pomohlo nam to.... a este espumisam kvapky.... lenze nam to pretrvavalo..... minuly rok sa u nej zas ukazali zapchy, bolo to aj tak ze 2 dni nevedela vobec chuderka mat stolicu.... vysadila som chlieb.... davam jej iba tmavy zo semiackami s coho ma aj vetri .... kompotik slivkovy, vysadila som cokoladu uplne... ked sladke tak v malom mnozstve aj to vanilkove..... mozno ti do buducna pomozem, keby sa to dialo... viem si ta predstavit.... ja som strasne trpela aj s malou, ale teraz je to v pohode.... drzim vam palce a pevne nervy.... a takuto pediatricku by som HNED vymenila..... nasa pediatricka mi dala zoznam co mala nemoze papat ak ma taketo zapchy.... samozrejme uz bola starsia ako tvoj chlapcek, ale ked bola mensia tak tu stavicku s kompotu na lizicke kludne a espumisam kvapky.... niektore mamicky pouzivali aj teplomer do zadocku, lenze lekari to neodporucaju.... radcej ten cipok.... ked uz naozaj nic nepomaha....

malinajahoda
16. dec 2019

@eryka03111978 prosím vedela by si mi odfotit ten zoznam? Ďakujem 💟