Problém s ovocnou desiatou u 7-mesačného

ivca313
28. mar 2023

Zdravím. Poprosila by som radu. Môj 7 mesačný syn má takýto režim. Ráno sa budí okolo 6:00. Odmieta mi hneď mlieko, pýta si až o 8:00. O 9:45 chodí spinkať. Spí mi 1,5 hod čiže do 11:15. A tu nastáva problém. Mal by mať ovocný príkrm len to už mi príde dosť neskoro. Podávam mu teda 11:30 ovocie ale o 1 hod je hneď hladný. Čiže o 12:30 mu dávam masovozeleninový príkrm. Ten mi popapá. Okolo 14:30 chodí spinkať. Poobedný spánok má pol hod. Čiže cca o 15:00 je hore. To mu ešte dávam mlieko po zobudení cca o 15:30. Okolo 17:30 má kašičku a pred spaním okolo 19:00 az 19:30 má mlieko. Problém je tá ovocná desiata. Tá mi vôbec mevychádza keďže malý mi ráno odmieta jesť. Tak sa to všetko posúva. Ideál by bolo keby mal poobedny spánok dlhší ako doobedný, to by všetko vychádzalo.Ďakujem vopred za radu.

werony_n
28. mar 2023

@ivca313 mňa by zaujímalo, ze odkiaľ máš "že mal by mať ovocný prikrm " , prosím ťa, pre svoje dobro, neriad sa ziadnymi tabuľkami, čo by mal mat ale dávaj mu to, načo ma chuť. Mam 2rocnu dcéru a žiadne ovocné desiaty nemala lebo nechcela jest ovocie, dávala som jej až na olovrant výživy.

lienka175
28. mar 2023

Na toto Ti nikto presnú radu nedá, ja som napr. do 9 mesiacov dávala len jedno jedlo, ovocie som pridala až potom. A v čom je vlastne problém, ak zje aj ovocie aj druhý príkrm? Píšeš, že po ovocí je o hodinu hladný, takže ak by si mu dala ovocie 10:30, tak by o hodinu hladný nebol?

danyelia
28. mar 2023

Ahoj, ja len obdivujem, ako to máš všetko pekne vypočítané a rozdelené, kedy by mal syn čo jesť, kedy vstať a kedy spať, ako z nejakej príručky...🧐 Nie v zlom, ale zbytočne to tak prežívaš, veď mu tú ovocnú desiatu ponúki hocikedy, keď bude chcieť zje, keď nie tak nie, nič sa nedeje...

lamonita
28. mar 2023

Podľa mňa to máš úplne v pohode, bud rada ze ti papa!! Ja som do mojej nevedela nič poriadne dostať a trápili sme sa dlho...

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz