Prikrmovanie 4,5 mesačného dieťaťa

3. jan 2022

Ahojte dievčatá, kedy začať s prikrmovanim ? Máme 4.5 mesiaca a nie sme kojeni,sme na umelom ár mlieku,kedy by ste začali s prikrmovanim?

denden77
3. jan 2022

ja som zacala ukoncenym 4m

domka222
3. jan 2022

Ja som začala 4 a pol

marianarem
3. jan 2022

Ja som zacala, ked padli 4 mesiace. Moj mal reflux, mal aj nejake problemy s pitim mlieka kvoli tomu, tak som chcela co najskor zacat s hustejsou stravou.

hanzelko
9. jan 2022

Problém so stravou 5 mesačného bábätka
Dobrý deň, mám takýto problém môj syn bude mať 24 januára 5 mesiacov začali sme s prikrmmy pekne ich papa dávam mu na noc aj kasu na dobrú noc aj tu pekne papa ale ma bohužiaľ 3 mliecko , od Bebi mi plakal a nevedel zaspať tak sme skúsili Babylove na začiatku dobre aj kakal potom ho začalo zapekat a nepil mi už celú flasku a odtrhavat si ju od ust, tak sme prešli na Sunar premium 1 odkedy ho ma kaka pekne sem tam ma len problémy s kaknim pár krát som mu pomáhala s rurkou ale strašne plače budi sa s plačom a sudca ho do klbka cez deň zaspi len pod trasucim sa kocikom aj to len na pol hodku ledva ledva , v noci zaspala skoro o pol noci a zobudí sa do 2 h alebo kazdu hodinu a schumi sa do klbka a plačom musím ho klepkat po zadku ako keby ho bolelo bruško, odtrhavat si flasku z úst musím mu dávať na silu aby aspoň 60ml vypil ako keby mu nechitilo, idú mu aj zubky ale nemyslím si že to ma súvis s tým a neviem či mu mám skúsiť dať ďalšie nové mliecko a ake ? Máte s tým niektorá skúsenosti? Ďakujem za odpoved

viktory6661
9. jan 2022

@hanzelko skus feniklovy caj a cvičiť a ked idu zubky môže byt aj nechutenstvo ja po kupani masirujem brusko v smere hod. ruciciek s olivovym olejom