Príkrm popučený vidličkou

20. jún 2022

Ahojte nemám momentálne k dispozícii ponorný mixér, stačí keď po pučím vidličkou mrkvu s petržlenom, je mi jasné že to nebude dokonale pyré, zje mi 5 mesačne bábätko taký príkrm s trochou hrudiek? Zatiaľ sme mali vždy dokonale pyré, môže ho naťahovať ?

luccija
20. jún 2022

Ved nechaj trocha vody a co najviac potlac

lejusinka
20. jún 2022

Uplne v pohode zje, ja nemixujem vobec a problem nemame 🙂

petamich
20. jún 2022

niektore dieta ano a niektore nie 🙂 treba vyskusat, nas s tym nemal problem

viestta
20. jún 2022

Náš od začiatku nechcel mixované, niektoré deti neprehltnu kúsok ani omylom. Treba vyskusat

lenkadenisa
20. jún 2022

Ja som nikdy nič nemixovala a deti mi jedli ako kyseliny 😄

elizabet173
20. jún 2022

nikdy som nemixovala, vždy som len popučila, pridaj trochu vývaru, aby to bolo redšie, v pohode.

nikpa
20. jún 2022

Ja som takto pucila od prvého prikrmu, jedine mäso som mixovala ale naozaj minimálne. Neskôr dieťa bez problémov prejde na tuhú stravu.

simona1306
20. jún 2022

ja tiez pucim bud vidlickou, alebo pucitkom na cesnak... nikdy som nemixovala, presne z toho dovodu aby v buducnosti nebol az taky problem prejst na tuhu stravu

danica2711
20. jún 2022

jednoduchá rada: vyskúšaj, to ti nenapadlo? Nebude chcieť, popuč na jemnejšie!

autor
20. jún 2022

Baby prosím
@luccija
@lejusinka
@petamich
@viestta
@lenkadenisa
@elizabet173
@nikpa
@simona1306
@danica2711 baby prosím vás ešte sa spýtam, stolica po príkrmoch ako plastelinove hovienka, je to normálne ? Prepacte za detailný popis 😉

luccija
20. jún 2022

Bud rada za akekolvek hovienko🙂moja sa zapekala po prvych prikrmoch.Je to normalne stolica sa zmeni

simona1306
20. jún 2022

ja som davala od prvych prikrmov preventivne probiotika. Uskodit to neuskodi a postupne si babatko zvykne na tu stravu .

petamich
20. jún 2022

ano 😂😂 niekedy to pripominalo to co slo dnu len bez vody, proste cista pasta a po nejakej dobe zasa bobky ako zajacik (prepacte za opis), tiez som davala ako pise @simona1306 probiotika, ci pomahali neviem ale nemal problem so ziadnym prikrmom nastastie a nic ho nezapekalo

simona1306
20. jún 2022

@petamich no ja ked som zacinala s prikrmami , tak malu zapieklo na dva dni, dala som probiotika a pomohlo. Teraz ako som zaviedla maso, tiez davam, preventivne aspon na zaciatok. Myslim si, ze tym sa nijak neskodi