Príkrm na cesty

10. jan 2024

Ahojte, ked idete na dlhsie prec nemate to kam uskladnit co urobite, ze sa nebojite, ze sa to aj 6h nepokazi?
Pripadne pouzivate termosku, kde prikrm naozaj Vam vydrzi teply?
Ake su Vase skusenosti?

zuzanaete
10. jan 2024

Na cesty som riesila kupovane prikrmy.

luckajozko21
10. jan 2024

Do termosky teplu/studenu vodu na par minut. Potom do teplej/schladenej termosky umiestnim prikrm/ovocie (to co potrebujem, aby malo urcitu teplotu). 6h cestu naplanujem tak, aby sa prve zjedlo jedlo, ktore je nachylne na teplotu. Dalsie jedla riesim kapsickami a kupovanym prikrmom, ovocim, chrumkami, kadecim.

Zas 6h nie je az tak vela. Napr. cestu do HR sme dali tak, ze na miesto 'tepleho obedu' som dala teplu kasu. Teplu vodu pre babatko ti poskytne hocikto (benzinka, podnik...). Alebo si zoberies iba separatnu termosku s vriacou vodou. Nic sa nestane ak ten vareny 'obed' dieta realne dostane az po prichode napr. na veceru. A pocas cesty bude mat iba ovocka, kupovane nenarocne veci.

autor
10. jan 2024

@zuzanaete ano ale moj rozmaznancek neprihriate nelubi 🙈😑

autor
10. jan 2024

@luckajozko21 ano to je pravda, dakujem to ma nenapadlo, na nete je naozaj vela termosiek na prikrm ale realita, kolko vydrzia naozaj neviem...

jj298
10. jan 2024

Ja som asi najhorsia matka na svete ale UM som si spravila aj doma a dala do termoobalu (toho detskeho ktory stoji za prd) a vypil aj vlazne aj studene aj po niekolkych hodinach. A zeleninovy prikrm kuoujem hotovy. Ked je kde prihriat prihrejem ked nie zje taky aky je. Nikdy nebol problem.

zuzanaete
10. jan 2024

Naplanovat zastavku, kde je moznost zohriat v restike. Pripadne sa mi zda, ze su ohrievace na flase aj do auta, tak zohriat tak.

elis248
10. jan 2024

Do príkrmu môžeš primiešať trochu horúcej vody z termosky, aby sa zohrial.

guiseppinka
10. jan 2024

Ja som kupovala, resp starsia vyrastla na kupovanych. Mala svoje oblubene, ktore vedela zjest aj studene, tak som.ich mala v rezerve... Ale bezne sme robili tak, ze bud mi zohriali v restike (nikde nebol problem) alebo som si dala normalne ja maso s ryzou a zjedla odo mna... A dalsie decka to iste... planovalo sa to vzdy s obedom niekde...