Prevarené mliečko

jani11111111
11. feb 2016

Maminky prosim poradte tie ktore od roka davali už normalne mlieko.Kojeny sme boli do 8 mesiaaca 4 mesiace mame bebu chceli by sme ist na 3,5 prevarene mliecko??? zacina cely tyzden z veceroudetskou krupicou z 3,5mliecka a papa ako dalej?Budi sa 2-3krat a vypije po 150.Vdaka

stepanka274
11. feb 2016

Ja som kojila do 10 mesiacov a potom som davala sackove mlieko Hubice, tiez vecer krupic kasa z toho mlieka, urcite nedavaj trvanlive, to zapeka, viem ze som tiez este raz chodila zohrievat mlieko, alebo som skusala oklamat cajom

doodka
11. feb 2016

3,5kove, to je zbytocne vela tukov, kupuj cerstve 1,5 🙂 my ficime na lovcickom 🙂

bajana
12. feb 2016

@doodka blbost, malé deti ruky potrebujú, najlepšie mliečne výrobky sú pre ne plnotučné...

bajana
12. feb 2016

Tuky nie ruky samozrejme

juhseverzapad
12. feb 2016

Ak máš možnosť,tak najlepšie mlieko je z tých mliekomatov. Je o mnoho sýtešie a zdravšie ako krabicové. Ale ak nemáš, tak iba teda to 3,5%, vôbec sa nemusíš báť.

jaannah
12. feb 2016

ja dávam ráno čerstvé 3,5 % a večer pred spaním a v noci sunar. Časom prejdeme aj večer na čerstvé mlieko... sama neviem, čo je lepšie či kravské, či UM.

stastnablcha
13. feb 2016

ahoj, ja by som sa bala ist do kravského mlieka tak skoro. predsa len asi pre nieco sa odporuca pockat trochu dlhsie. jogurty som davala, ale na mliecku mojom a umelom som mala deti do 2 rokov a nejake drobne.. urcite najdes vhodnu alternativu po vsetkych smeroch, ktora bude vyhovovat.