Poznáte Avent kombinovaný párny hrniec a mixér?

cantharis
30. okt 2010

Ako ste spokojne? Cisti sa dobre? Oplati sa kupovat to? Nechce sa mi totiz zakazdym vytahovat a umyvat hrniec, sitko na parenie, ponorny mixer.... 😅

katkatt
6. nov 2011

no toto aj mna zaujima. rozmyslam nad jeho kupou. naozaj nema nikto ziadnu skusenost? 🙂

elienka
6. nov 2011

Skúsenosti nemám ale od nás z témy @soldi a @jejo používajú beabu a sú strašne spokojné. Môj názor - vytiahnem sitko a hrniec a potlačím vidličkou. Na tú chvíľku čo to budem potrebovať (mixovať cca 3 mesiace) sa mi to zdá dosť drahé

janka2110
6. nov 2011

Ja ho mam a mozem povedat,ze je super 🙂
Teraz ho uz nepouzivam iba obcas.Ale vyuzili sme ho dostatocne a naozaj to bola dobra kupa 😵

soldi
6. nov 2011

ako pisala elienka mam bebau-neviem ako ten avent, ale v beabe sa da aj zohrievat jedlo a da sa v nej robit aj ryza, cestoviny, strukoviny. beaba je mensia, krajsia, spratnejsia a da sa kupit za 100€ nova. vyuzivam ju maximalne, jedlo tam nemusi byt len namixovane na drobno ale kludne aj na hrubsie pre vacsie deti. kamoska ju vyuzila do troch rokov maleho. aha, dokonca som ju nasla za 87,5, tu mas link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12018122&tab=1

jejo
6. nov 2011

Mozem povedat ze parny hrniec je paradny vymysel, ja mam Baebu a nosim ju aj vsade kam idem s malou. Teraz sme sa vratili z Prahy a Baeba cestovala s nami.
Kamosky maju Avent a taktiez si to velmi pochvaluju. Nie je pravda ze je to len na kratke obdobie dietatka. Vyuzitie je min. na 3 roky veku dietatka.

katrenka111
3. júl 2012

Caute baby, chcem sa opýtat ci sa da ten mixer použit aj na surove ovocie a zeleninku, ci to rozmixuje dobre???

katustek7
9. nov 2014

ahojte maminky, rada by som Vás touto cestou pozvala do uzavretej skupiny, ktorá bola vytvorená, aby sme sa podelili o recepty, fotorecepty, návody na prípravu akýchkoľvek jedál, od polievok po dezerty, na parnom hrnci. Budem sa tešiť každej novej šikovnici, ktorá sa ku nám pridá, aby sme svoje parné hrnce vedeli plnohodnotne využívať ;)
https://www.facebook.com/groups/317225508482458/