Poraďte jedálenskú stoličku pre dieťa

tehulka2016
16. jan 2017

Mamicky poradte,
Je vela veci ktore som kupila uz pred porodom a casom som ich povazovala za zbytocne. Za chvilu ma cakaju s dcerkou prve prikrmy a tu je dilema nad stolickou. Na jednej strane sa mi paci myslienka stolicky z ktorej sa da urobit casom stolik so stolickou- ale su take skarede ze rozmyslam ci nezobraz plastovu. A rada by som pocula vase nazory ze teda aku? A ak plastovu tak ktora je ta dobra? Lebo co som zbezne pozerala okrem farebnosti su skoro rovnake, co sa tyka polohovania. Dakujem

tyelde
16. jan 2017

Obyčajnú z ikra za pár šupiek, veď tam bude len chvíľu a možno ani nebude chcieť...

blabla195
16. jan 2017

Na zaciatku ju mozes krmit v kresielku alebo vo vajicku a potom, ked si sadne, postaci obycajna z ikei ☺

matka1989
16. jan 2017

my mame taku co sa z nej robi stolik a nie su len plastove su aj drevene 🙂

tehulka2016
autor
16. jan 2017

@matka1989 a mas ju spratnu? Mozem sa spYtat aku znacku? A pouzivate uz stolik?

matka1989
16. jan 2017

@tehulka2016 my mame umelu hmotu ale ked sme pozerali a hladali tak sme nasli aj klasicke co dakedy boli ale je aj ked napises do google klupš stolicka tak ti najde

matka1989
16. jan 2017

@tehulka2016 a zabudla sm ze stolicku sme kupili az ked mala sedela dovtedy kresielko plnilo ucel
https://www.google.sk/search?q=klupš+stolička+s...

margarita
16. jan 2017

ja som pouzivala klasika Ikea plastova, a este mam taku staru retro klasicka drevenu, neviem ako Tvoje dieta, ale moje by teda rozhodne odmietali, keby som ich casom odpratala k nejakemu stoliku separe...od zaciatku boli nadsene ze sedia so vsetkymi pri velkom stole a vidia aj mne do taniera.

ked si predstavis aka bude po kazdom jedle okydana, cim lacnejsia, tym lepsia. jasne, ze pevna musi byt, aby sa dieta neprevrhlo, ale inak je fakt jedno farba aj znacka,
moja skusenost, uz tam mam stvrte 😎

elizita
16. jan 2017

Ja som malu krmila zo zaciatku vo vajicku. Mne sa najlepsie osvedcila stolicka z ikey, sedak nie je zbytocne siroky, dieta sa mi tam nema kam zosmyknut, nie az tak jednoduche ju prevratit ked uz lozi, je stabilna, a lahko si ju prenesies kam potrebujes..

majikinka
16. jan 2017

Ahoj, my sme najskor využívali toto http://fisher-price.hracky-predeti.sk/fisher-pr...
Ešte v čase keď maličká nedokázala úplne sama sedieť a poviem ti nedám dopustiť, využili sme to na 100% aj dcérka sa v tom cítila prijemne a teraz mame stoličku od GRACO, som velmi spokojná. Záleží od teba, akú máš predstavu, nároky a kolko si ochotná investovať, lebo je toho príšerná kopa 🙂

autumn11
17. jan 2017

ja mám polohovateľnú jedálenskú stoličku chicco. Je k nej aj jedálenský pultík. Som s ňou spokojná.

maluri
17. jan 2017

@tehulka2016 ja mam od hauck sit'n relax a som s ňou max spokojná. Vrchná časť sa da vymeniť za vajíčko alebo stoličku tým pádom je prakticky od narodenia. Okrem toho je výškovo nastaviteľná takže keď chcem mať malého pri stole, spustím stoličku nižšie, dám pultik dole a prisuniem ho. Keď mu ju dám úplne dole v pohode do nej aj sam Vylezie 🙂 a co je pre mňa obrovská výhoda, všetky textilné časti sa dajú oprať 😀

terka1607
17. jan 2017

Ja mám takúto a je super, malá má dva a pol a používame to rozložené, papá tam, aj píše, hrá sa, kúpu neľutujem 🙂

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrkvicka060
17. jan 2017

To co pise @terka1607 mame tiez u rodicov pre maleho, ale mne sa zda byt fajn mozno pre vacsie dieta a rozlozene. Lebo nas maly ked v tom robil kadejake kreacie, nezdala sa mi velmi stabilna... a je to velke hovadko..kym dieta nesedi, tak krm vo vajicku alebo lresielku. Ked maly uz sam sedel, kupili sme toto tu na obrazku a je to super! Maly sedi pekne za stolom s nami, da sa to zlozit, zobrat kdekolvek so sebou, a krasne sa to udrziava ciste, rychlo to vycistis. A hlavne, co bolo najvacsie kriterium pre kupu tohto, nezabera to vela miesta, ako tie velke stolicky. To by ma vytacalo, este aj to doma obchadzat 😀

tonkam
17. jan 2017

Nám sa osvedčila jednoduchá z Ikey, je lacná a pre menšie deti je výborná, "nestrácajú" sa v nej. Naša malá už má 3,5 roka, ešte do nej vojde, a nechce ani počuť, že by mala jesť mimo. No hovorím jej, že len raz ju tam vložím a keď sa naje, už ju nevyberieme 🙂 Ale stolička je naozaj super a stabilná.

bajom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vianocnydarcek7
8. feb 2017

Skusenosti s touto stolickou? http://www.aladdin.sk/plastove-stolicky/joie-je... dakujem 🙂