Poradíte stolný smoothie mixér?

evitka83
26. máj 2016

Poradite prosim s vyberom stolneho mixera? Povodne som chcela obycajny smoothie mixer, ale citala som, ze pri mixovani zelenych smoothie, tie klasicke mixery nie su nic moc, pretoze nevymixuju zelene listy az na penu. Tak som zacala hladat nieco vykonnejsie a aby som to mohla pouzit uz aj na ine veci, vybrala som si nakoniec G 21 smoothie mixer, aj kvoli tomu, ze to nema sklenenu nadobu, lebo ta je dost tazka a ma podstatne vyssi vykon ako klasicke smoothie mixery, ktore su ale podstatne lacnejsie. Ale stale nad tym vaham, lebo to fakt nie je lacna zalezitost. Tak sa chcem spytat skusenejsich, co uz maju tychto pomocnikov doma, co je na tom pravdy s tym vykonom. Pripadne ak viete poradit aj iny typ, budem rada. Hladam nieco s vacsou nadobkou, nie na 1 smoothie, kedze je nas doma viac emoticon
dakujem

veronikapodolska
26. máj 2016

ja som kúpila Kenwood BL 770 a spokojná som, ale robim smoothie 1-2krát denne, ak chceš využívať intenzívnejšie možno by som volila niečo výkonnejšie. Neviem to až tak posúdiť ja mám tento zatial krátko 😉

nyusika
26. máj 2016

@evitka83 praveze by som kupila taky. co ma sklenenu nadobu. ja hladam taky 🙂

gora8
27. máj 2016

Ja mam perfect smoothie g21. Dlho som vyberala, studovala rozne testy a musim povedat, ze som sa rozhodla spravne. Veeelka spokojnost. Mama ma nutribullet a ten sa s mojim ani porovnat neda.

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruska3210
4. dec 2019

z tych kvalitnejsich je vitamix dobra volba