Poradíte cumlík na hustejšiu stravu?

ala2012
6. sep 2013

ahojte zienky, potrebujem info...mzono totalne blba otazka, ale tym, ze kojim a maly donedavna nepoznal flasku, tak neviem, ci existuju rozne druhy cumlikov podla druhu stravy...mam na mysli tie otvory, ci sa daju dostat kupit vacsie, bo ja mam flasku, ktoru som kupila este v tehu a minule som premyslala, ze urobim mojmu 8-mesacnemu babatku do flasky krupicovu kasu, ale tazko sa z toho pilo, ta krupica upchavala dierku...tak ma napadlo, ci su aj cumle s vacsimi dierkami...ak hej, poradte prosim znacku. Dakujem!

barcelona94901
6. sep 2013

8mesačné ,už možeš predsa nakrmiť lyžičkou,ved ako mu dávaš príkrmy,zeleninku,atd?

lauricka
6. sep 2013

jasne, ze maju, na vodu, na mlieko, na kasu....MAM, NUK a urcite aj dalsie sa najdu. Ale aj tak by som robila len dost riedku kasu. A k comu by si to potrebovala? Nechce jest normalne z misky lyzickou? Uz je dost velky.

cinnamon111
6. sep 2013

existujú, my používame Avent. Majú cumlíky s 1, dierkou 2, dierkami aj 3......potom už neviem, a my používame na kašu so štvorcovým otvorom - je to jeden otvor v tvare štvorca a všimla som si, že majú aj taký ako trojlístok - tiež je to jeden veľký otvor. V pohode cez to pretečie kašovitá strava. Musíš mať samozrejme Avent fľašu - tam je automaticky cumlík s 2 dierkami a ten štvorcový si musíš dokúpiť extra

cinkatko
6. sep 2013

Ja byt tebou, tak maleho naucim na lzicku... Nemela bys pak problem shanet nejake cumliky pro hustsi stravu 😉
A neboj, ze zacatku mozna bude malej trochu zmateny, ale po par porcich si uz svykne, Moje mala uz od 3 a pul mesice umi jist lzickou a po 3-4. dnu uz i otvirala pusinku 🙂

hajajanka
6. sep 2013

Cumliky maju oznacene "voda/mlieko", "kasa" a lisia sa velkostou otvoru. Ja som si otvory na dudlikoch zvacsila svojpomocne doma, pretoze moja dcera ma rada hustu kasu (ryzovu) a standardne otvory na kasu nam nestacili 🙂

@cinkatko Ja davam v noci kasu a tu by som tazko davala lyzickou 😉 Jedine, ze by som v noci mala chut krmit dieta hodinku a potom mat uz do rana dospane 🙂

atrami
6. sep 2013

moji synovia, boli kojení, flašu nepoznali, ani na čajík. Zbytočne si prirábaš starosti. Aj odnaúčanie od flašky je dosť ťažké. Deti sú šikulky a papanie lyžičkou zvládnu všetky, rovnako ako pitie z pohárika.

sammy
6. sep 2013

Odporucam flasu MAM, maju aj cumel na kasu..Ja napr. kojim a kasu davam z flasky,pretoze ked prideme vecer zvonku,je mi to jednoduchsie a rychlejsie .Tak isto som davala starsej dcere a nemala problem prejst na pohárik,ani jest lyzickou .

digysa
6. sep 2013

Uplne blba otazka, ale nevadi....este, ze si sa spytala...

LUDIA jedlo NEPIJU........Ludia jedlo JEDIA!

PIJU sa tekutiny.......... A to iste plati aj pre deti (su to predsa ludia, ze?)

ZIADNA FLASKA! ( NIKDY ziadne jedlo nedavaj do flasky) Zacni ho krmit lyzickou..........

silvinuska
6. sep 2013

@digysa neze ju ukamenujes lebo chce dat kasu do flasky 😀

@ala2012 a neprikrmujes este? Nauc ho na lyzicku 😉 Alebo tak ako napisala @hajajanka svojpomocne zvacsi aj nemas moznost kúpi v tvojom okoli a dokup si novu flasku na cajik a mliecko ak nenajdes ten cumlik s vacsou dierkou.

sense
6. sep 2013

avent ma aj cumle na kasu od 3+ kt. sa da natacat a este aj 6+ tiez sa da natacat od 1-3 podla toho ako hustu mas tu kasu....

patkobo
6. sep 2013

odporucam nemysliet na flasu, ale nakupit umele lyzicky, niekolko na hranie a niekolko na papanie a sup sup krmit lyzickou 🙂
nech Vam chuti!

lucia006
6. sep 2013

Moj pil od 4 do 6mes,sflasky vecer kasu ,flasku som mala od mam cumlik bol od 6mes,aleno na hustejsi prietok stravy ,ale myslim ,ze 8mesacnemu dietatu uz radsej lyzickou, 😉

mirkave
6. sep 2013

v pohode zacni lyzickovat.dieta ma uz na to vek.

nikolet_89
6. sep 2013

ahoj tak krupicovu kasu nedostanes cez ziadnu dierku 😀 ja som malej davala krupicu do mlieka cca 250ml 2 lyzicky krupice aby sa to mlieko zhustilo to mi preslo uplne v poriadku a mala sa nasitila...a pouzivame flasky MUM maju dierky podla veku dietatka myslim si, ze mu neublizis ak kupis flasku 12+

vranovcanka
6. sep 2013

a co tak spravit vacsiu dierku horucou ihlou? spravis velkost,aku chces... 🙂

veronel24
7. sep 2013

mi sme urobyli vecsiu dierku do cumla a tak pila a potom sme jej davali z tanierika