Po čaji vracia. Aké tekutiny mu mám dávať?

tatiana611
26. okt 2010

mamicky mate niektora skusenost s babatkom ktore stale grcka po cajiku?maly mi vobec nepil cajik ani ziadne tekutiny hopla az na mliecko..zacal az ked mal 4mes..myslim ze od toho sa odrazala aj jeho stolica..cajik mu davam uz asi 4 dne po lyzicke no zacal mi z neho strasne vrackavat az takou kyselinou..okamzite osm ho odstavila lebo som sa zlakla aby sa mu nieco nestalo ma 6 mes...a ja vobec neviem co dalej vyriesia to pokrmy?no zaujmave je ze po mliecku to nebolo negrckal mame sice zahustene mliecko pre reflux no ten sa uz upravil a teraz toto...viete mi poradit ake tekutiny mu mam davat?pretoze ako zacali pit cajik aj stolica sa mu zlepsila...pretoze pred tým to bolo hrozne chudatko nemohlo ist na velku aj týzden a ked uz siel tak sme sa cosi doplakali☹ boli sme uz aj u pani dr ale ta nam teda moc nepomohla a tým chcem apelovat aj na zdravotnictvo!!!JE VELMI HNUSNE ako sa dnes vysetruje a sparava ku matkam s detmi!!!!!!mozu sa hambit!!!!! ked sme prisli s problemom ani mi maleho nepozreli a uz pisali diagnozu len z toho co poculi...skusali sme aj gastroenterologiu no tam sme tiez neuspeli.a takto sa trapime uz 2 me..mamicky ak poznate nieake babske recepty uvitam vase rady lebo uz vobec neviem co dalej....dakujeeeeeeeeeeem

benne
27. okt 2010

a aký čaj si mu dala? Ved skús obyč vodu, alebo iný druh čaju. Možno práve ten mu nezapasoval 😉

latvia
27. okt 2010
tatiana611
autor
27. okt 2010

@benne skusala som vsetky cajiky prisposobene jehoveku...granulovane, aj sypane dokonca aj vodu...

benne
28. okt 2010

@tatiana611 fúúú, tak to potom neviem, neporadím, nestretla som sa 😖

koniarova
28. okt 2010

A prečo mu vlastne chceš dávať čaj?Ak má 5-8 pocikaných plienok za deň, je dostatočne zavodnený. Nepotrebuje žiaden čaj. Aspoň tak to tvrdí moja lekárka. Vodu má aj zo stravy a ovocia a zeleniny. Mne kázala, že stačí cca od 10 mesiaca po troche, ak ju nechce nenútiť. Vždy ju veľmi rozčúli, keď počuje, že maminy dávajú deťom čaj. Vraj majú piť len vodu. Ale to len reprodukujem, čo mám od dr. Ja sa toho aj držím. Malý mi vypije minimum vody, ale vôbec to neriešim. Keď má tie pocikané plienky, tak nie je dehydrovaný.