Plač pri večernom kŕmeni bábätka

michaelamiako
27. mar 2024

Ahojte zienky,mamicky.Chcela by som sa opytat,poradit.
Moja 5 mesacna dcera uz tyzden kazdy vecer pri poslednom krmeni place ako o zivot.doteraz to nerobila..cez den Papa bez problemov,bez placu a ako nahle pride vecerne krmenie pred nocnym spankom tak vrieska,place ako keby sme ju tyrali🙈🙈Podotykam ze ju nic neboli.Mate aj vy skusenosti s takymto spravanim babätiek?Je to zas len nejake obdobie?Prejde to po case?

dadka1997
27. mar 2024

@michaelamiako
Moze to byt : nedostatok mliečka( to bol aj moj večerný prípad) ak teda kojíš, kolíky, bolesti bruška, pocit potreby odgrgnúť, prerezávanie zúbkov

bubuzu
27. mar 2024

@michaelamiako aj moja to tak mala, môže byť len preťažená z dňa, aj keď to tak nevyzerá, môžu to byť aj zuby.

michaelamiako
autor
27. mar 2024

@dadka1997 @bubuuuod narodenia je na um.kolika to nieje,kedze bolest bruska nikdy nemala.zubky mame uz 2 vonku takze ani zuby to nebudu a odgrgnut ju davam vzdy,vzdy po kazdom papani..proste zo dna na den to prislo..vecer pol flase vypije bez problemov a potom zacne Plakat o dusu a asi po 10-15 minutach obrovskeho placu dopapa aj tu druhu polovicku,dam odgrgnut a ulozim do postieky a behom 5 minut spinka..

michaelamiako
autor
27. mar 2024

@bubuzu a preslo ju to potom?a ako dlho to u tvoje malej trvalo?

bubuzu
27. mar 2024

@michaelamiako tak týždeň to trvalo a potom prešlo. Aj moja už má dva zuby a posledné noci sa budí každú hodinu... vyzerá, že sa jej tlačia ďalšie aj keď to na ďasnách nie je ešte vidieť.

dadka1997
27. mar 2024

@michaelamiako to ze nemala bolesti bruška pred tym znamená, že ich nemôže mať ? Alebo , sa nemôžu prerezávať ďalšie? No ak si nevieš rady a vsetko su to tu iba dohady chod k dr

nat_alia
27. mar 2024

@michaelamiako moze to byt aj tzv . Witch hour-place, reve, potrebuje spracovat vnemy zo dňa, ,,vyrozpravat sa,,
Aj syn to maval , plakal uplne bez priciny..prejde to casom 🙂

michaelamiako
autor
27. mar 2024

@nat_alia dnes som nieco take vygooglila😄tiez sa mi zda ze to je toto. A vam to po akom case preslo?dnes som si stiahla nejaku relaxacnu upokojujucu uspavaciu hudbu...vecer vyskusam.ty nemas s taky to niecim skusenost?

iivancova
27. mar 2024

Dcéra mala také stavy, bola to nevyhovujúca poloha pri dojčení, pričom dovtedy to bola jej obľúbená. Skúste zmeniť polohu pri kŕmení z fľaše, možno pomôže 🙂