Pitie čajíku a vody

22. nov 2022

ahojte je nutné dávať deťom do roka aj piť čajík? alebo stačí čístá voda? teda doteraz som dávala lucku a bojím sa že ked začnem dávať čajíky tak už nebude chcieť čistú vodu ...má 6 mesiacov

bagre
22. nov 2022

nie všetky moje deti poznali ako malé čaj a žijú 🙂

patka06
22. nov 2022

Od narodenia som dávala čaj aj vodu, žiadny problém, dcéra pila oboje

bluemoon24
22. nov 2022

U nas se pije jenom voda, ale ne proto, ze by caj nedostal :D jenom ho proste odmita pit, jakykoliv

ivangeline
22. nov 2022

n8e je

misulienkamisa
22. nov 2022

Nemyslim si, ze by to mal byt nejaky problem. Treba skusit a budes vidiet

stannkal
22. nov 2022

Môže piť kľudne zriadený čaj ale nutné to určite nie je, práve naopak najlepšie je piť len čistú vodu.

nikpa
22. nov 2022

Môj syn má 5 rokov a ešte nevypil ani pohár čaju. Len vodu. Takže nutné to určite nie je.

beata_k
22. nov 2022

Nie je to nutne. Ak ti pije cistu vodu, tak o starost menej s varenim a chladenim caju.

yanni
22. nov 2022

Nase deti, 16, 14, 12, 7 a 3 roky, čaj takmer nepoznaju a ziju. Muz si vcera uvaril caj a dcera 7rocna ochutnala a povedala, ze naco to robi, ved to chuti ako horuca voda.

selest
22. nov 2022

My sme sice zacinali s nesladenym cajom ked zacinal s prikrmami ale potom ked sa rozpil uz len vodu. Teraz ma 4 a sem tam mu caj dam, vacsinou ucelovo ked je chory. Inak bezne caj nedavam vidiet to na zubkoch ked par dni pije cajik ze sa zfarbuju aj ked si pekne cisti..
Mensi zatial vobec caj nepije len vodu..podla mna nieje nejak nevyhnutne aby dieta pilo caj a vobec nie sladeny a na noc..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ecko80
22. nov 2022

Syn bude mat 7 rokov a čaj pil mozno raz, nechce ho, pije len cistu vodu. Mladsia tiez caj nechce, len vodu. Myslim, ze im to nijako neuskodilo, voda uplne staci.