Papanie u bábätka

3. jún 2023

Niekedy je jedenie pre nas katastrofa... Mala so zacne cmulat rucku tak jej davam prsnik da do ust na par sekund a potom nechce ale ked jej dam malicek cmula ho ako o život a ked ju oklamem ze jej vsuniem hned prsnik nechce ... Niekedy ked je moc hladna sa to podari najorv malicek alebo cumel a rychlo zamenim za prsník vtedy to vyjde ale niekedy nie preco to je tak?

glorikarebeka
3. jún 2023

Tak keď je hladná jasné,že sa to podarí....nedávaj jej často skús aj po 4 hodinách

autor
3. jún 2023

@glorikarebeka ale ona aj ked je hladna hned nechce prsnik ale skor si cmula ruku alebo keď jej dam malicek ...

kitycat
3. jún 2023

A kolko ma? Skusala si rozne polohy?

autor
4. jún 2023

@kitycat ma 2mesiace a 2tyzdne... Ano skusala dost zaberalo ked som ju dala lahnut na postel a tak... Je po kupani a manzel mi ju dal na ruky davala som jej prsník zacala plakat velmi hneva sa tak ju zobral na ruky utisil ju ale akonáhle mi ju dal na ruky na jedenie tak zas hnev a krik 🥺 uz sme zufali ked jej dam malicek cica ho ako by den nejedla ale prsnik nechce 🙄

kitycat
4. jún 2023

Hmm, a nejedavas nejake prilis vyrazne potraviny, ze by jej to vadilo?
Laktacna by nezaskocila?

autor
4. jún 2023

@kitycat laktacnu som nezvazovala zatial... Po pravde som sa do predu niektorych potravin vzdala 🤔 nenapada mi nic take co by jej mohlo vadit...