Papanie po lyžičke

terrynocka
22. aug 2013

Mamičky prosím o radu ako mám naučiť jesť 7 mesačnú dcérku po lyžičke lebo príkrm papá len cez fľašku, lebo ako náhle jej dám lyžičku tak plače a nie je schopná sa najesť.Skúšali sme už rôzne finty,ale nič nezaberá,Vigantol zje úplne bez problémov po lyžičke.Je kojená.Ďakujem za všetky vaše rady 🙂

xlucia
22. aug 2013

@terrynocka naucis ju to jedine tak ze budes trpezlivo skusat na lyzicke, a obmedzit prikrm vo flasi.. rovnako ako to spanie co sa pytas v inej otazke, potrebujes iba trpezlivost a cas. vsetko postupne pride same, ked dcera na to fyzicky aj mentalne dozrie.
zbytocne sa stresujes

terrynocka
autor
22. aug 2013

tak ja sa nestresujem len som z toho už dosť unavená 🙂

veselavrba
22. aug 2013

SKus vydrzat aj my sme mali s tymto trocha problem ,skusila som najprv len lyzicku vyzivy ta je sladka a chytil sa potom som dala mrkvu a tiez sa chytil a odvtedy papame pekne lyzickou a mame 9 mesiacov. Ak mu nieco nechutilo nedavala som mu dala som pauzu chce to len cas uvidis chyti sa aj sama . Alebo skus si vziat lyzicku aj ty a bude podl ateba jest a skusat.

niente321
24. aug 2013

Skus si ju posadit na kolena ked jes ty 🙂 mozno neodola ak odola nie je este pripravena. Pokial mas mliecka dost a dcera pribera neries. Mozno jej skus dat obliznut prst s roztlacenym zemiakom. 😉