Ohrievač stravy, áno či nie?

terkaa
19. mar 2011

chcem si kupit ohrievac stravy tommee tippee. ake mate skusenosti s ohrievackou?

8808
19. mar 2011

😝 ja som ho vobec nepotrebovala a podla mna to je zbytocne 🤐

hori
19. mar 2011

dobra vecicka pre toho, kto ma zabrany ohrievat detsku stravu v mikrovlnke a pri horucej vode nechce vystat dieru... na znacke nezalezi, ale prakticky je hlavne ten, co sa da zapojit aj v aute... lebo na cestach inak neohrejes...

njonja
19. mar 2011

Je to uplna zbytocnost. Nemala som ani mikrovlnku, ani nic podobne. Ak som vobec potrebovala ohriat, tak som tie dve lyzicky supla do hrnca na dve sekundy. Ale lepsie neohrievat a davat vzdy cerstve, nezaberie to zas tolko casu.

pia22
19. mar 2011

Ohrievacku UM vyuzivame od narodenia a maximalna spokojnost, je rychla a bezproblemova, ale na prikrmy urcite nie, tie ohrievam len na sporaku😉.

civediamo
19. mar 2011

Nemam sice tu značku čo pišeš,ale ohrievač stravy sa v našej domacnosti tiež nachadza.Niekde v skrini a je jej tam vyborne 😉 Podla mňa je to vyborna vec,ale pretoho kto ju použiva.U nas uplna zbytočnosť,zas niečo čo som STRAŠNE potrebovala pre dieta a absolutne nevyužila. 😒 Dobre si to rozmysli 😉 🙂

michaela80
19. mar 2011

Ahoj Ja mam petit all in one - sterilizuje, pari, mixuje a ohrieva a pouzivam to denne... uzasna vecicka.... 😉 😉 maximalna spokojnost..je sice pravda ze varim malej kazdy den a to nie len obedik ale aj ovocie parim ale ak nahodou nezje celu davku tak neskor jej to ohrejem a , taktiez tam ohrievam moje mliecko na vecernu kasicku....

myskapipiska
19. mar 2011

ja mam avent ohrievač, veľmi som ho využila keď som žila v UK, nemali sme tam mikrovlnku, ohrievala som aj rozmrazovala v nej materske mlieko aj hippky,

betty21
19. mar 2011

ja používam avent ohrievačku už pri druhom dieťati a som veľmi spokojná, nedám na ňu dopustiť. najviac sa mi osvedčila na ohrievanie vody na UM, nakoľko som dlho nekojila☹

danielaviki
21. mar 2011

tak ja som mala nemocnicnu ohrievacku flias ked sme boli s malym 1 tyzden hospitalizovani a bola uplne na nic, rychlejsie som si zohriala v horucej vode napustenej z vodovodu ako v tej ohrievacke flias,znacku si napamatam

hamimami
21. mar 2011

ahoj, my sme mali ohrievac flias, je to dobra vec, ale nie je to az taka nutnost....uz ho nepouzivam 🙂 myslim ze kazda maminka si po case najde svoj sposob ako mliecko alebo jedlo co najskor ohriat na spravnu teplotu 😉

saxana123
21. mar 2011

Ahoj, my sme mali túto http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p... a je to parádna vecička. Využila som ju každý deň, parí jedlo, zohrieva, udržuje teplé, sterilizuje až 7 fliaš naraz, dudlíky, drobné hračky. Jediná škoda bola, že sme mali veľmi tvrdú vodu a po asi 5 mesiacoch začala tiecť, tak sme ju reklamovali a nakoniec nám vrátili peniaze. Takže aj tak dobre, keď sme ju najviac potrebovali, kým bol krpec naozaj malý, vtedy slúžila a potom som ju akoby "vrátila" do obchodu za plnú cenu 😀 Takže nám sa 100 percentne vyplatila. Bolo super napríklad to, že keď malého varoval môj tatino, tak som mu zapala ohrievačku, tá udržiavala nadávkovanú vodu vo flaške teplú a keď bol malý hladný, tato tam iba šupol nachystanú dávku Nutrilonu a malého "nakojil". Takže u nás určite palce hore.

weiya
21. mar 2011

podla mna to je zbytocnost...

jaruska6
21. mar 2011

My sme používali AVENT ohrievačku a tiež max.spokojnosť.Určite doporučujem,ušetrí veľa času.